SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STACON s.r.o.
- IČO36351521
- DIČ2022131001
- IČ DPHSK2022131001
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trenčianska Turná, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 25 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.33mil. €
↗ +4.3% YoY
EBITDA · 2025
40k €
Čistý zisk · 2025
7 119 €
Aktíva spolu
804k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
25
Σ 2.51 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.33 mil. € | 40k € | 7 119 € | 804k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.27 mil. € | 20k € | 8 593 € | 606k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.25 mil. € | 23k € | 6 173 € | 578k € | RUZ závierka |
| 2022 | 985k € | 31k € | 3 200 € | 366k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.27 mil. € | 62k € | 34k € | 231k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.33 M € | 1.27 M € | 1.25 M € | 985 tis. € | 1.27 M € | 1.12 M € |
| EBITDA | 40 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € | 62 tis. € | -17 tis. € |
| EBITDA marža | 3 % | 1.5 % | 1.8 % | 3.2 % | 4.9 % | -1.5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | 34 tis. € | -45 tis. € |
| Aktíva spolu | 804 tis. € | 606 tis. € | 578 tis. € | 366 tis. € | 231 tis. € | 202 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Brigant
EB
Konateľ
Eduard Brigant
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Bogár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eduard Brigant | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-15 | 2023-06-06 |
| Ing. Pavol Bogár | Konateľ | 2006-02-15 | 2024-03-11 |
| Ing. Pavol Bogár | Konateľ | 2006-02-15 | 2024-03-19 |
| Ing. Pavol Bogár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-02-15 | 2023-06-05 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Eduard Brigant
Pavol Bogár
Pavol Bogár
Eduard Brigant
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
STACON s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 345
Vznik
2006-02-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36351521RPO
DIČ
2022131001FS
IČ DPH
SK2022131001 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianska Turná
Krajina
SK
IBAN
SK9275000000004004965721FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-16 | Trenčiansky samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 711k € |
| 2023-10-16 | Obec Trenčianske Stankovce | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo uzatvorenej podľa § 536 a nasl. zákona č.513/1991 Zb. Obchodný zákonník v z.n.p.a podľa zákona č.343/2015 Z.z.o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v z.n.p. dňa 27.04.2023 | 464k € |
| 2022-04-27 | Obec Trenčianske Stankovce | Zmluva o dielo | 449k € |
| 2023-08-30 | Obec Trenčianske Stankovce | Dodatok č. 3 Zmluvy o dielo uzatvorenej podľa ustanovení § 536 a nasledujúcich Zákona č. 513/1991 Zb. v z.n.p. a Zákona č. 345/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov zo dňa 28.03.2022 | 285k € |
| 2025-02-06 | Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín | Zmluva o dielo | 277k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STACON s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36351521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36351521/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36351521", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →