SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNILUX, s.r.o.
- IČO36349593
- DIČ2022098870
- IČ DPHSK2022098870
- NACE4755
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Soblahov, SK. Pôsobí v odvetví 4755.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.76mil. €
↗ +11.5% YoY
EBITDA · 2024
174k €
Čistý zisk · 2024
128k €
Aktíva spolu
421k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
C· 60/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
120 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.76 mil. € | 174k € | 128k € | 421k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.58 mil. € | 139k € | 113k € | 599k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.49 mil. € | 189k € | 160k € | 581k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.44 mil. € | 209k € | 167k € | 715k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.26 mil. € | 292k € | 215k € | 867k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.76 M € | 1.58 M € | 1.49 M € | 1.44 M € | 1.26 M € | 854 tis. € |
| EBITDA | 174 tis. € | 139 tis. € | 189 tis. € | 209 tis. € | 292 tis. € | 123 tis. € |
| EBITDA marža | 9.9 % | 8.8 % | 12.7 % | 14.5 % | 23.1 % | 14.5 % |
| Čistý zisk | 128 tis. € | 113 tis. € | 160 tis. € | 167 tis. € | 215 tis. € | 67 tis. € |
| Aktíva spolu | 421 tis. € | 599 tis. € | 581 tis. € | 715 tis. € | 867 tis. € | 649 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Mikuš
IR
Konateľ
Ing. Radoslav Mikuš
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Mikuš
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNILUX, s.r.o.RPO
Sídlo
720
Vznik
2005-12-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36349593RPO
DIČ
2022098870FS
IČ DPH
SK2022098870 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Soblahov
Krajina
SK
IBAN
CZ6720100000002000668018FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Zosúladenie rodinného a pracovného života“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNILUX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36349593/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36349593/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36349593", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →