SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 printhouse, s. r. o.
- IČO36346411
- DIČ2022039921
- IČ DPHSK2022039921
- NACE1723 · Výroba papiernic.potrieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bobot, SK. Pôsobí v odvetví Výroba papiernic.potrieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.51 mil. €
Zisk 5 887 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.51mil. €
↗ +25.7% YoY
EBITDA · 2025
39k €
Čistý zisk · 2025
5 887 €
Aktíva spolu
1.34mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
187 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.51 mil. € | 39k € | 5 887 € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.2 mil. € | 188k € | 117k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.47 mil. € | 389k € | 275k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.56 mil. € | 412k € | 299k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 893k € | 163k € | 111k € | 903k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.51 M € | 1.20 M € | 1.47 M € | 1.56 M € | 893 tis. € | 959 tis. € |
| EBITDA | 39 tis. € | 188 tis. € | 389 tis. € | 412 tis. € | 163 tis. € | 180 tis. € |
| EBITDA marža | 2.6 % | 15.7 % | 26.5 % | 26.4 % | 18.3 % | 18.8 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 117 tis. € | 275 tis. € | 299 tis. € | 111 tis. € | 104 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.34 M € | 1.22 M € | 1.27 M € | 1.26 M € | 903 tis. € | 564 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudovít Kraus
EK
Konateľ
Emília Krausová
ĽK
Konateľ
Ľudovít Kraus
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľudovít Kraus | Konateľ | 2005-07-29 | 2020-07-30 |
| Ľudovít Kraus | Konateľ | 2005-07-29 | 2020-07-22 |
| Ľudovít Kraus, ml. | Konateľ | 2005-07-29 | 2017-05-26 |
| Ľudovít Kraus, ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-29 | 2022-07-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľudovít Kraus
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
printhouse, s. r. o.RPO
Sídlo
338
Vznik
2005-07-29 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36346411RPO
DIČ
2022039921FS
IČ DPH
SK2022039921 · aktívneFS
NACE
1723 · Výroba papiernic.potrieb
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bobot
Krajina
SK
IBAN
SK5775000000004008410627FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
printhouse, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36346411/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36346411/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36346411", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →