SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JUKUS PETROL, s.r.o.
- IČO36345946
- DIČ2022026523
- NACE4681
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 4681.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 28/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
36.6 mil. €
Zisk -164k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
36.6mil. €
↗ +258.8% YoY
EBITDA · 2018
-150k €
Čistý zisk · 2018
-164k €
Aktíva spolu
8.14mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
849k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 36.6 mil. € | -150k € | -164k € | 8.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 10.2 mil. € | 29k € | 1 356 € | 5.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | 9.22 mil. € | -70k € | -101k € | 4.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2015 | 12.93 mil. € | -66k € | -98k € | 4.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2014 | 21.13 mil. € | 162k € | 100k € | 3.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 36.60 M € | 10.20 M € | 9.22 M € | 12.93 M € | 21.13 M € |
| EBITDA | -150 tis. € | 29 tis. € | -70 tis. € | -66 tis. € | 162 tis. € |
| EBITDA marža | -0.4 % | 0.3 % | -0.8 % | -0.5 % | 0.8 % |
| Čistý zisk | -164 tis. € | 1 tis. € | -101 tis. € | -98 tis. € | 100 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.14 M € | 5.41 M € | 4.26 M € | 4.30 M € | 3.07 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DD
Konateľ
Drahomír Drozd
DD
Konateľ
Drahomír Drozd
KV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kristián Varga
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Mišovec | Konateľ | 2005-07-09 | 2006-01-19 |
| Jaroslav Mišovec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-09 | 2006-01-19 |
| Jaroslav Mišovec | Konateľ | 2005-07-09 | 2005-11-30 |
| Juraj Kusý | Konateľ | 2005-07-09 | 2012-05-15 |
| Juraj Kusý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-09 | 2012-06-09 |
| Juraj Kusý | Konateľ | 2005-07-09 | 2012-06-09 |
| Radoslav Remšík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-09 | 2019-07-31 |
| Radoslav Remšík | Konateľ | 2005-07-09 | 2019-09-26 |
| Radoslav Remšík | Konateľ | 2005-07-09 | 2019-10-10 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
JUKUS PETROL, s.r.o.RPO
Sídlo
Palackého 85/5
Vznik
2005-07-09 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36345946RPO
DIČ
2022026523FS
NACE
4681
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUKUS PETROL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36345946/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36345946/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36345946", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →