SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Gamar TM, s.r.o.

  • IČO36344311
  • DIČ2021999947
  • IČ DPHSK2021999947
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
734k €
↗ +2.4% YoY
EBITDA · 2024
187k €
Čistý zisk · 2024
125k €
Aktíva spolu
600k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 741 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 268k 537k 813k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 734k € 187k € 125k € 600k € RUZ závierka
2023 717k € 378k € 90k € 506k € RUZ závierka
2022 740k € 175k € 121k € 718k € RUZ závierka
2021 672k € 125k € 88k € 751k € RUZ závierka
2020 477k € 125k € 91k € 694k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby734 tis. €717 tis. €740 tis. €672 tis. €477 tis. €480 tis. €
EBITDA187 tis. €378 tis. €175 tis. €125 tis. €125 tis. €150 tis. €
EBITDA marža25.4 %52.7 %23.7 %18.6 %26.3 %31.3 %
Čistý zisk125 tis. €90 tis. €121 tis. €88 tis. €91 tis. €98 tis. €
Aktíva spolu600 tis. €506 tis. €718 tis. €751 tis. €694 tis. €598 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Sebastián Smolka
Od 2025-07-12
IS
Konateľ
Ing. Sebastián Smolka
Od 2025-07-04
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Gago
Od 2023-01-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marcel Gago Konateľ 2005-05-04
Emil Smolka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-13 2025-07-11
Emil Smolka Konateľ 2019-08-09 2025-07-04
Emil Smolka Konateľ 2019-08-09 2025-07-11
Emil Smolka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-07-18 2023-01-12
Emil Smolka Konateľ 2014-07-02 2019-08-09
Emil Smolka Konateľ 2014-07-02 2019-08-23
Emil Smolka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-19 2014-07-17
Emil Smolka Konateľ 2009-12-16 2014-07-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Gamar TM, s.r.o.RPO
Sídlo
Ľ. Stárka 2202
Vznik
2005-05-04 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36344311RPO
DIČ
2021999947FS
IČ DPH
SK2021999947 · aktívneFS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK6311000000002621787829FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Gamar TM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36344311/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36344311/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36344311",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →