SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 KANIX s.r.o.

  • IČO36342921
  • DIČ2021963944
  • IČ DPHSK2021963944
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 66/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
428k €
↗ +25.2% YoY
EBITDA · 2025
36k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
292k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 2 500 €
Kredit
C· 66/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
66 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 155k 311k 470k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 428k € 36k € 11k € 292k € RUZ závierka
2024 342k € 22k € 9 131 € 310k € RUZ závierka
2023 344k € 41k € 17k € 232k € RUZ závierka
2022 315k € 74k € 55k € 193k € RUZ závierka
2021 209k € 43k € 28k € 159k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby428 tis. €342 tis. €344 tis. €315 tis. €209 tis. €313 tis. €
EBITDA36 tis. €22 tis. €41 tis. €74 tis. €43 tis. €45 tis. €
EBITDA marža8.3 %6.4 %11.9 %23.4 %20.8 %14.3 %
Čistý zisk11 tis. €9 tis. €17 tis. €55 tis. €28 tis. €30 tis. €
Aktíva spolu292 tis. €310 tis. €232 tis. €193 tis. €159 tis. €175 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloslav Kuvik
Od 2021-06-08
IM
Konateľ
Ing. Miloslav Kuvik
Od 2005-03-10
FA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Adam
Od 2021-04-14
Do 2021-06-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavel Adam Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-16 2021-04-13
Ing. Miloslav Kuvik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-06 2021-06-07
Ing. Miloslav Kuvik Konateľ 2005-03-10 2021-06-07
Miloslav Kuvik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-10 2009-05-05
Miloslav Kuvik Konateľ 2005-03-10 2009-05-05
Pavel Adam Konateľ 2005-03-10 2020-03-26
Pavel Adam Konateľ 2005-03-10 2021-04-13
Pavel Adam Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-10 2009-05-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miloslav Kuvik
od 2023-06-05
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KANIX s.r.o.RPO
Sídlo
Pod zvonicou 4759/26
Vznik
2005-03-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36342921RPO
DIČ
2021963944FS
IČ DPH
SK2021963944 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0411000000002626725803FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 2 500 € celková hodnota 2025-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-27 Inšpektorát práce Trenčín Uznanie dlhu a dohoda o splátkach 2 500 €
2020-06-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo 20/10/54E/1989 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 52004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KANIX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36342921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36342921/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36342921",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →