SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Prenosil, s.r.o.
- IČO36334821
- DIČ2021811935
- IČ DPHSK2021811935
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Lednické Rovne, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 28 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.67 mil. €
Zisk 46k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.67mil. €
↘ -13.4% YoY
EBITDA · 2025
155k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
1.49mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
28
Σ 379k €
EU projekty
2
Σ 308k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.67 mil. € | 155k € | 46k € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.93 mil. € | 218k € | 86k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.84 mil. € | 128k € | 13k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.66 mil. € | 154k € | 38k € | 1.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.08 mil. € | 122k € | 3 533 € | 1.57 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.67 M € | 1.93 M € | 1.84 M € | 1.66 M € | 1.08 M € | 1.15 M € |
| EBITDA | 155 tis. € | 218 tis. € | 128 tis. € | 154 tis. € | 122 tis. € | 148 tis. € |
| EBITDA marža | 9.3 % | 11.3 % | 7 % | 9.3 % | 11.2 % | 12.9 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | 86 tis. € | 13 tis. € | 38 tis. € | 4 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.49 M € | 1.82 M € | 1.53 M € | 1.95 M € | 1.57 M € | 1.71 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Prenosil
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dana Liptáková
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Prenosil
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrej Prenosil | Konateľ | 2026-03-24 | — |
| Ing. Dana Liptáková | Konateľ | 2026-03-24 | — |
| Ján Prenosil | Konateľ | 2026-03-24 | — |
| Anna Prenosilová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-11 | — |
| Ján Prenosil st. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-11 | — |
| Anna Prenosilová | Konateľ | 2004-04-21 | — |
| Ján Prenosil | Konateľ | 2004-04-21 | — |
| Andrej Prenosil | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-11 | 2026-04-16 |
| Ján Prenosil | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-11 | 2026-04-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dana Liptáková
Andrej Prenosil
Ján Prenosil
Anna Prenosilová
Ján Prenosil st.
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Prenosil, s.r.o.RPO
Sídlo
Jilemnického 11
Vznik
2004-04-21 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36334821RPO
DIČ
2021811935FS
IČ DPH
SK2021811935 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Lednické Rovne
Krajina
SK
IBAN
SK7609000000000362411296FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-04-19 | Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky | DODATOK č. I312031W5701D01 K ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 142k € |
| 2024-07-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | Dohoda – Zručnosti zamestnancov – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 78k € |
| 2023-09-29 | Obec Ladce | Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo | 36k € |
| 2023-09-20 | Obec Ladce | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo | 36k € |
| 2023-04-25 | Obec Ladce | Zmluva o dielo | 36k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Prenosil, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36334821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36334821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36334821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →