SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 M-Technology s.r.o.

  • IČO36333832
  • DIČ2021791739
  • IČ DPHSK2021791739
  • NACE2551

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Myjava, SK. Pôsobí v odvetví 2551, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
613k €
↘ -12.5% YoY
EBITDA · 2024
64k €
Čistý zisk · 2024
-70k €
Aktíva spolu
850k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 1 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 314k 628k 952k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 613k € 64k € -70k € 850k € RUZ závierka
2023 701k € 194k € -5 484 € 1.02 mil. € RUZ závierka
2022 865k € 204k € -2 794 € 1.11 mil. € RUZ závierka
2021 711k € 192k € -3 199 € 1.23 mil. € RUZ závierka
2020 579k € 128k € -80k € 1.29 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby613 tis. €701 tis. €865 tis. €711 tis. €579 tis. €687 tis. €
EBITDA64 tis. €194 tis. €204 tis. €192 tis. €128 tis. €110 tis. €
EBITDA marža10.4 %27.6 %23.6 %27 %22.1 %15.9 %
Čistý zisk-70 tis. €-5 tis. €-3 tis. €-3 tis. €-80 tis. €-109 tis. €
Aktíva spolu850 tis. €1.02 M €1.11 M €1.23 M €1.29 M €1.37 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emília Michalcová
Od 2022-05-17
ŠM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Michalec
Od 2022-05-17
EM
Konateľ
Emília Michalcová
Od 2013-12-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Michalec Konateľ 2004-02-24
Emília Michalcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-24 2022-05-16
Štefan Cibulka Konateľ 2004-02-24 2008-10-14
Štefan Cibulka Konateľ 2004-02-24 2008-10-29
Štefan Cibulka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-24 2008-10-29
Štefan Michalec Konateľ 2004-02-24 2022-05-16
Štefan Michalec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-24 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
M-Technology s.r.o.RPO
Sídlo
Gromovova 339/9
Vznik
2004-02-24 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36333832RPO
DIČ
2021791739FS
IČ DPH
SK2021791739 · aktívneFS
NACE
2551
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Myjava
Krajina
SK
IBAN
SK4709000000000252196150FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 € celková hodnota 2022-07-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-13 Mesto Myjava Kúpna zmluva 1 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M-Technology s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36333832/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36333832/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36333832",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →