SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MBL Plus, s.r.o.

  • IČO36332119
  • DIČ2021774447
  • IČ DPHSK2021774447
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Poriadie, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 141k € Zisk 2 968 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
141k €
↘ -28.0% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
2 968 €
Aktíva spolu
55k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 71k 142k 215k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 141k € 13k € 2 968 € 55k € RUZ závierka
2024 195k € 13k € 2 557 € 66k € RUZ závierka
2023 161k € 6 439 € 1 135 € 35k € RUZ závierka
2022 137k € -12k € -13k € 43k € RUZ závierka
2021 181k € 11k € -90 € 37k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby141 tis. €195 tis. €161 tis. €137 tis. €181 tis. €185 tis. €
EBITDA13 tis. €13 tis. €6 tis. €-12 tis. €11 tis. €10 tis. €
EBITDA marža9.5 %6.6 %4 %-8.6 %6 %5.2 %
Čistý zisk3 tis. €3 tis. €1 tis. €-13 tis. €-90 €96 €
Aktíva spolu55 tis. €66 tis. €35 tis. €43 tis. €37 tis. €40 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Bielený
Od 2022-12-21
LB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lenka Bielčiková
Od 2022-12-21
IM
Konateľ
Ing. Milan Bielený
Od 2003-12-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Bielený Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-12 2022-12-20
Lenka Bielčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-12 2022-12-20
Ing. Milan Bielený Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-31 2011-12-11
Ing. Milan Bielený Konateľ 2003-12-31 2022-05-16
Lenka Bielčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-31 2011-12-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MBL Plus, s.r.o.RPO
Sídlo
Poriadie 314
Vznik
2003-12-31 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36332119RPO
DIČ
2021774447FS
IČ DPH
SK2021774447 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Poriadie
Krajina
SK
IBAN
SK9702000000004295812951FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MBL Plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36332119/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36332119/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36332119",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →