SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 QUIRIS s.r.o.
- IČO36329851
- DIČ2020110884
- IČ DPHSK2020110884
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
582k €
↘ -5.9% YoY
EBITDA · 2025
59k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
296k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 582k € | 59k € | 21k € | 296k € | RUZ závierka |
| 2024 | 618k € | 72k € | 40k € | 300k € | RUZ závierka |
| 2023 | 565k € | 83k € | 49k € | 308k € | RUZ závierka |
| 2022 | 612k € | 86k € | 44k € | 303k € | RUZ závierka |
| 2021 | 611k € | 101k € | 54k € | 315k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 582 tis. € | 618 tis. € | 565 tis. € | 612 tis. € | 611 tis. € | 506 tis. € |
| EBITDA | 59 tis. € | 72 tis. € | 83 tis. € | 86 tis. € | 101 tis. € | 54 tis. € |
| EBITDA marža | 10.2 % | 11.6 % | 14.6 % | 14 % | 16.5 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 40 tis. € | 49 tis. € | 44 tis. € | 54 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 296 tis. € | 300 tis. € | 308 tis. € | 303 tis. € | 315 tis. € | 293 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Loduha
IM
Konateľ
Ing. Michal Loduha
ML
Konateľ
Monika Loduhová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Monika Loduhová | Konateľ | 2020-10-13 | 2021-06-24 |
| Ing. Michal Loduha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-10 | 2023-05-11 |
| Ing. Milan Loduha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-10 | 2017-12-18 |
| Ing. Michal Loduha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-30 | 2009-12-09 |
| Ing. Michal Loduha | Konateľ | 2003-07-30 | 2009-12-09 |
| Ing. Milan Loduha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-30 | 2009-12-09 |
| Martin Loduha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-30 | 2005-07-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
QUIRIS s.r.o.RPO
Sídlo
Streženická cesta 753
Vznik
2003-07-30 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36329851RPO
DIČ
2020110884FS
IČ DPH
SK2020110884 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK5675000000004000062728FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | D O H O D A číslo: 20/11/54E/1840 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
QUIRIS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36329851/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36329851/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36329851", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →