SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HELLA Slovakia Lighting s.r.o.

  • IČO36325732
  • DIČ2020141706
  • IČ DPHSK2020141706
  • NACE2740 · Výroba elektr.svietidiel

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Kočovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba elektr.svietidiel, 9 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electrical
Tržby · 2015 165.45 mil. € Zisk 7.39 mil. €
Zamestnanci 3000–3999 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2015
165.45mil. €
EBITDA · 2015
20.64mil. €
Čistý zisk · 2015
7.39mil. €
Aktíva spolu
173.15mil. €
Zamestnanci
3000–3999
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 514k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 60M 120M 182M 2015
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2015 165.45 mil. € 20.64 mil. € 7.39 mil. € 173.15 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2015
Tržby165.45 M €
EBITDA20.64 M €
EBITDA marža12.5 %
Čistý zisk7.39 M €
Aktíva spolu173.15 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GS
Konateľ
Giovanni Salatin
Od 2025-02-26
GS
Konateľ
Giovanni Salatin
Od 2025-02-26
Do 2025-11-21
VH
Konateľ
Vladimír Huťan
Od 2020-07-31
Do 2025-08-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Huťan Konateľ 2020-07-31 2025-08-06
Thomas Weier Konateľ 2019-06-15 2021-05-31
Thomas Weier Konateľ 2019-06-15 2021-06-01
Barnabás Szabó Konateľ 2019-01-01 2019-06-15
Barnabás Szabó Konateľ 2019-01-01 2019-07-18
Ing. Peter Horník Konateľ 2017-06-01 2020-07-31
Ing. Peter Horník Konateľ 2017-06-01 2020-10-01
Ing. Peter Horník Konateľ 2017-06-01 2019-05-27
Klaus Holeczek Konateľ 2016-03-16 2019-03-04

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Giovanni Salatin
od 2025-11-19
Giovanni Salatin
od 2025-04-25 · do 2025-11-19
Vladimír Huťan
od 2022-04-13 · do 2025-08-20
Vladimír Huťan
od 2020-09-25 · do 2022-04-13
Peter Horník
od 2019-12-19 · do 2020-09-25
Thomas Weier
od 2019-12-19 · do 2021-06-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HELLA Slovakia Lighting s.r.o.RPO
Sídlo
Kočovce 228
Vznik
2002-10-14 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36325732RPO
DIČ
2020141706FS
IČ DPH
SK2020141706 · aktívneFS
NACE
2740 · Výroba elektr.svietidiel
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kočovce
Krajina
SK
IBAN
DE48440200900020031867FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-08 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC421-2018-46/W557 433k €
2025-10-20 Digitálna koalícia Zmluva o spolupráci 0 €
2024-09-26 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 36/2024/E 0 €
2024-09-09 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 16/2024/OaP 0 €
2024-04-23 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 74/2023/E 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
HELLA Slovakia Lighting s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36325732/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36325732/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36325732",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →