SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 OSCAR VIDEO s.r.o.
- IČO36317071
- DIČ2020178050
- IČ DPHSK2020178050
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 50/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
202k €
↘ -11.5% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
290k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
D· 50/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 584 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
50 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 202k € | 43k € | 25k € | 290k € | RUZ závierka |
| 2023 | 229k € | 63k € | 40k € | 272k € | RUZ závierka |
| 2022 | 163k € | 6 550 € | 2 172 € | 243k € | RUZ závierka |
| 2021 | 169k € | 44k € | 8 414 € | 242k € | RUZ závierka |
| 2020 | 179k € | 80k € | 44k € | 217k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 202 tis. € | 229 tis. € | 163 tis. € | 169 tis. € | 179 tis. € | 157 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 63 tis. € | 7 tis. € | 44 tis. € | 80 tis. € | 53 tis. € |
| EBITDA marža | 21.4 % | 27.4 % | 4 % | 26.1 % | 44.6 % | 33.8 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 40 tis. € | 2 tis. € | 8 tis. € | 44 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 290 tis. € | 272 tis. € | 243 tis. € | 242 tis. € | 217 tis. € | 209 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleš Kouřím
OK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oto Kouřím
OK
Konateľ
Oto Kouřím
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Aleš Kouřím | Konateľ | 2011-04-01 | — |
| Aleš Kouřím | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-04-05 | 2021-05-21 |
| Aleš Kouřím | Konateľ | 2011-04-01 | 2021-05-21 |
| Aleš Kouřím | Konateľ | 2011-04-01 | 2024-12-12 |
| Ján Trúnek | Konateľ | 2001-03-05 | 2005-04-28 |
| Ján Trúnek | Konateľ | 2001-03-05 | 2011-04-04 |
| Ján Trúnek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-05 | 2011-04-04 |
| Ján Trúnek | Konateľ | 2001-03-05 | 2011-04-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
OSCAR VIDEO s.r.o.RPO
Sídlo
Braneckého 14
Vznik
2001-03-05 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36317071RPO
DIČ
2020178050FS
IČ DPH
SK2020178050 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002929854987FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-02-07 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o poskytovaní služieb | 833 € |
| 2019-09-30 | Ministerstvo obrany | Zmluva o poskytnutí servisných služieb motorových vozidiel | 93 € |
| 2019-07-23 | Ministerstvo obrany | Zmluva o poskytnutí servisných služieb motorových vozidiel | 93 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OSCAR VIDEO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36317071/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36317071/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36317071", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →