SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EFKA-MATIK s.r.o.

  • IČO36313700
  • DIČ2020115680
  • IČ DPHSK2020115680
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Košeca, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
286k €
↘ -2.7% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
4 555 €
Aktíva spolu
157k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 122k 244k 369k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 286k € 17k € 4 555 € 157k € RUZ závierka
2024 294k € 27k € 1 642 € 161k € RUZ závierka
2023 295k € 569 € -50 € 150k € RUZ závierka
2022 335k € 24k € 2 845 € 153k € RUZ závierka
2021 285k € 25k € 1 120 € 172k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby286 tis. €294 tis. €295 tis. €335 tis. €285 tis. €273 tis. €
EBITDA17 tis. €27 tis. €569 €24 tis. €25 tis. €41 tis. €
EBITDA marža5.9 %9.3 %0.2 %7.1 %8.7 %15 %
Čistý zisk5 tis. €2 tis. €-50 €3 tis. €1 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu157 tis. €161 tis. €150 tis. €153 tis. €172 tis. €191 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kuník
Od 2021-06-10
JK
Konateľ
Jozef Kuník
Od 2019-09-19
FK
Konateľ
František Kuník
Od 2000-07-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
František Kuník Konateľ 2000-07-17 2005-02-24
František Kuník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-07-17 2021-06-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EFKA-MATIK s.r.o.RPO
Sídlo
Rudnianska ulica 1086/85
Vznik
2000-07-17 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36313700RPO
DIČ
2020115680FS
IČ DPH
SK2020115680 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Košeca
Krajina
SK
IBAN
SK0975000000000411490083FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EFKA-MATIK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36313700/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36313700/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36313700",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →