AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ARKÁDIA SLOVAKIA, a.s.

  • IČO36305618
  • DIČ2020141090
  • IČ DPHSK2020141090
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
294k €
↘ -17.0% YoY
EBITDA · 2024
-23k €
Čistý zisk · 2024
-35k €
Aktíva spolu
84k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 128k 257k 389k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 294k € -23k € -35k € 84k € RUZ závierka
2023 354k € -13k € -22k € 80k € RUZ závierka
2022 326k € -22k € -32k € 42k € RUZ závierka
2021 252k € 398 € -4 691 € 71k € RUZ závierka
2020 241k € -24k € -27k € 47k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby294 tis. €354 tis. €326 tis. €252 tis. €241 tis. €489 tis. €
EBITDA-23 tis. €-13 tis. €-22 tis. €398 €-24 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža-7.8 %-3.6 %-6.9 %0.2 %-9.9 %-0.9 %
Čistý zisk-35 tis. €-22 tis. €-32 tis. €-5 tis. €-27 tis. €-9 tis. €
Aktíva spolu84 tis. €80 tis. €42 tis. €71 tis. €47 tis. €54 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PT
Člen dozorného orgánu
Peter Tinák
Od 2020-03-04
IJ
podpredseda predstavenstva
Ing. Jana Dobrotková
Od 2016-05-16
KD
Člen dozorného orgánu
Kamila Dobrotková
Od 2016-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Mikušiak Člen dozorného orgánu 2006-07-25
Ing. Jaroslav Dobrotka predseda 1998-11-02
JUDr. Martin Buraj Člen dozorného orgánu 2016-11-01 2020-06-22
JUDr. Martin Buraj Člen dozorného orgánu 2016-11-01 2020-03-04
Jana Dobrotková Člen dozorného orgánu 2005-08-25 2016-05-24
Jana Dobrotková Člen dozorného orgánu 2005-08-25 2016-05-16
Ing. Jana Ježíková Člen dozorného orgánu 2003-08-05 2005-09-20
Ing. Jana Ježíková Člen dozorného orgánu 2003-08-05 2005-08-25
Mária Samáková Člen dozorného orgánu 2003-08-05 2006-07-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARKÁDIA SLOVAKIA, a.s.RPO
Sídlo
Jesenského 561/3
Vznik
1998-11-02 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36305618RPO
DIČ
2020141090FS
IČ DPH
SK2020141090 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK7675000000004034868199FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-13 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 69/2025/N 0 €
2025-03-27 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 82/2024/N 0 €
2024-04-17 Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2023/2024 0 €
2023-12-12 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Dohoda o ukončení Zmluvy o poskytovaní praktického vyučovania 0 €
2023-08-24 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 12/2022/H 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARKÁDIA SLOVAKIA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36305618/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36305618/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36305618",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →