SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEOmark s.r.o.
- IČO36305049
- DIČ2020077180
- IČ DPHSK2020077180
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
214k €
↗ +13.5% YoY
EBITDA · 2025
34k €
Čistý zisk · 2025
1 597 €
Aktíva spolu
303k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 288 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214k € | 34k € | 1 597 € | 303k € | RUZ závierka |
| 2024 | 189k € | 32k € | -5 472 € | 330k € | RUZ závierka |
| 2023 | 205k € | 39k € | 2 090 € | 352k € | RUZ závierka |
| 2022 | 170k € | 32k € | 6 849 € | 374k € | RUZ závierka |
| 2021 | 115k € | 3 298 € | -19k € | 292k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 214 tis. € | 189 tis. € | 205 tis. € | 170 tis. € | 115 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA | 34 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € | 32 tis. € | 3 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 15.8 % | 16.8 % | 19.3 % | 19.2 % | 2.9 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -5 tis. € | 2 tis. € | 7 tis. € | -19 tis. € | -23 tis. € |
| Aktíva spolu | 303 tis. € | 330 tis. € | 352 tis. € | 374 tis. € | 292 tis. € | 308 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Petráš
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Renáta Petrášová
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rudolf Petráš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Petráš | Konateľ | 1998-09-14 | — |
| Ing. Renáta Petrášová | Konateľ | 1998-09-14 | — |
| Ing. Rudolf Petráš | Konateľ | 1998-09-14 | — |
| Ing. Peter Petráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-28 | 2022-08-30 |
| Ing. Renáta Petrášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-28 | 2022-08-30 |
| Ing. Rudolf Petráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-28 | 2022-08-30 |
| Ing. Renáta Petrášová | Konateľ | 2000-06-15 | 2003-04-23 |
| Ing. Renáta Petrášová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-06-15 | 2012-09-27 |
| Ing. Rudolf Petráš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-06-15 | 2012-09-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Petráš
Rudolf Petráš
Renáta Petrášová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GEOmark s.r.o.RPO
Sídlo
G. Švéniho 6
Vznik
1998-09-14 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36305049RPO
DIČ
2020077180FS
IČ DPH
SK2020077180 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002621540455FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-13 | Národná zoologická záhrada Bojnice | 11/2021/OIA/PM/P/O | 288 € |
| 2024-05-03 | Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza | Zmluva o vykonaní súvislej odbornej praxe | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEOmark s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36305049/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36305049/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36305049", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →