SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MEGA & LOMAN, s.r.o.

  • IČO36302651
  • DIČ2020175663
  • IČ DPHSK2020175663
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.68 mil. € Zisk 118k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.68mil. €
↗ +6.6% YoY
EBITDA · 2024
169k €
Čistý zisk · 2024
118k €
Aktíva spolu
434k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 65k €
EU projekty
1
Σ 6.4 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 41 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 659k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.68 mil. € 169k € 118k € 434k € RUZ závierka
2023 1.58 mil. € 69k € 41k € 424k € RUZ závierka
2022 1.81 mil. € 175k € 124k € 489k € RUZ závierka
2021 1.46 mil. € 139k € 86k € 372k € RUZ závierka
2020 1.44 mil. € 156k € 94k € 353k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.68 M €1.58 M €1.81 M €1.46 M €1.44 M €1.63 M €
EBITDA169 tis. €69 tis. €175 tis. €139 tis. €156 tis. €142 tis. €
EBITDA marža10.1 %4.4 %9.6 %9.5 %10.8 %8.7 %
Čistý zisk118 tis. €41 tis. €124 tis. €86 tis. €94 tis. €72 tis. €
Aktíva spolu434 tis. €424 tis. €489 tis. €372 tis. €353 tis. €436 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Micenko
Od 2022-10-20
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Sedlák
Od 2022-05-17
IM
Konateľ
Ing. Michal Micenko
Od 1998-03-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Sedlák Konateľ 1998-03-02
Ing. Michal Micenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-03 2022-10-19
Ing. Peter Sedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-03 2022-05-16
Ing. Michal Micenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-27 2010-02-02
Ing. Peter Sedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-27 2010-02-02
Ing. Michal Micenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-02 2003-11-26
Ing. Michal Micenko Konateľ 1998-03-02 2005-05-25
Ing. Ondrej Mikula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-03-02 2003-11-26
Ing. Ondrej Mikula Konateľ 1998-03-02 2003-11-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Micenko
od 2017-05-31
Peter Sedlák
od 2017-05-31
Michal Micenko
od 2017-01-31 · do 2017-05-31
Peter Sedlák
od 2017-01-31 · do 2017-05-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEGA & LOMAN, s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 5
Vznik
1998-03-02 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36302651RPO
DIČ
2020175663FS
IČ DPH
SK2020175663 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK9311000000002621101014FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 65k € celková hodnota 2025-09-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-07-24 Výskumná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU na realizáciu projektu: "Lingeo - Výskumné centrum počítačovej analýzy a spracovania ľudskej reči v oblasti detskej diagnostiky" 5.97 mil. €
2024-02-13 Technická univerzita vo Zvolene Zmluva o poskytovaní služieb 65k €
2018-01-10 Slovenská technická univerzita v Bratislave Rámcová dohoda č. 3480/2017. Zmluva o poskytnutí služieb. 60k €
2015-08-28 K13 - Košické kultúrne centrá Zmluva o poskytovaní služieb 59k €
2025-09-19 Technická univerzita vo Zvolene Rámcová zmluva o poskytovaní služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEGA & LOMAN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36302651/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36302651/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36302651",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →