SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FONET, spol. s r.o.

  • IČO36295515
  • DIČ2020114052
  • IČ DPHSK2020114052
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
458k €
↗ +30.9% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
8 886 €
Aktíva spolu
96k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 948 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 166k 333k 504k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 458k € 22k € 8 886 € 96k € RUZ závierka
2024 350k € 16k € 6 942 € 68k € RUZ závierka
2023 409k € 26k € 9 138 € 26k € RUZ závierka
2022 393k € 39k € 20k € 51k € RUZ závierka
2021 365k € 27k € 12k € 74k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby458 tis. €350 tis. €409 tis. €393 tis. €365 tis. €320 tis. €
EBITDA22 tis. €16 tis. €26 tis. €39 tis. €27 tis. €16 tis. €
EBITDA marža4.7 %4.6 %6.3 %10 %7.5 %5 %
Čistý zisk9 tis. €7 tis. €9 tis. €20 tis. €12 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu96 tis. €68 tis. €26 tis. €51 tis. €74 tis. €64 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Lenhard
Od 2024-01-31
RL
Konateľ
Roman Lenhard
Od 2024-01-19
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubor Kacian
Od 2022-05-17
Do 2024-01-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Danica Kacianová Konateľ 2005-11-11 2024-01-30
Danica Kacianová Konateľ 2005-11-11 2024-01-19
Ing. Jozef Priadka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-28 2005-10-26
Ing. Ľubor Kacian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-28 2022-05-16
Ing. Jozef Priadka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-22 2004-02-27
Ing. Ľubor Kacian Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-22 2004-02-27
Ing. Jozef Priadka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-04-24 1998-12-21
Ing. Jozef Priadka Konateľ 1997-04-24 2004-02-27
Ing. Jozef Priadka Konateľ 1997-04-24 2005-10-26

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľubor Kacian
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FONET, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pod hájom 1090/63
Vznik
1997-04-24 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36295515RPO
DIČ
2020114052FS
IČ DPH
SK2020114052 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5902000000001783351257FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 948 € celková hodnota 2025-01-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-19 Mesto Trenčín Kúpna zmluva 5 340 €
2017-02-24 Štátny ústav pre kontrolu liečiv Kúpna zmluva 4 710 €
2016-05-19 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytovaní služieb 2 004 €
2017-05-16 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Kúpna zmluva 1 770 €
2017-02-27 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytovaní služieb 1 450 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FONET, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36295515/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36295515/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36295515",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →