SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GAPTECH, s.r.o.

  • IČO36293806
  • DIČ2020113942
  • IČ DPHSK2020113942
  • NACE2899 · Výroba ost.špec.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Kameničany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.špec.stroj..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 309k € Zisk 6 706 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
309k €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2024
25k €
Čistý zisk · 2024
6 706 €
Aktíva spolu
70k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 312 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 116k 232k 352k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 309k € 25k € 6 706 € 70k € RUZ závierka
2023 320k € 21k € 3 979 € 81k € RUZ závierka
2022 258k € 24k € 9 940 € 84k € RUZ závierka
2021 228k € 19k € 6 198 € 95k € RUZ závierka
2020 225k € 31k € 22k € 103k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby309 tis. €320 tis. €258 tis. €228 tis. €225 tis. €166 tis. €
EBITDA25 tis. €21 tis. €24 tis. €19 tis. €31 tis. €11 tis. €
EBITDA marža8.2 %6.7 %9.3 %8.2 %13.9 %6.8 %
Čistý zisk7 tis. €4 tis. €10 tis. €6 tis. €22 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu70 tis. €81 tis. €84 tis. €95 tis. €103 tis. €82 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beata Gašparová
Od 2022-05-17
BG
Konateľ
Beata Gašparová
Od 1997-02-13
BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beata Gašparová
Od 2014-11-13
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Putalová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-08-29 2014-11-12
Ing. Jozef Putala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-18 2008-08-28
Ing. Peter Gašpar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-18 2014-11-12
Beata Gašparová Konateľ 1997-02-13 2005-12-30
Ing. Jozef Putala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-02-13 1998-12-17
Ing. Peter Gašpar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-02-13 1998-12-17

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GAPTECH, s.r.o.RPO
Sídlo
210
Vznik
1997-02-13 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36293806RPO
DIČ
2020113942FS
IČ DPH
SK2020113942 · aktívneFS
NACE
2899 · Výroba ost.špec.stroj.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kameničany
Krajina
SK
IBAN
SK2809000000000063661957FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GAPTECH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36293806/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36293806/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36293806",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →