SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RANA, s.r.o.

  • IČO36288331
  • DIČ2022166487
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 16 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 385k € Zisk 213k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
385k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2025
270k €
Čistý zisk · 2025
213k €
Aktíva spolu
229k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
16
Σ 22 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 54 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 140k 280k 424k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 385k € 270k € 213k € 229k € RUZ závierka
2024 377k € 281k € 218k € 237k € RUZ závierka
2023 373k € 281k € 211k € 237k € RUZ závierka
2022 314k € 238k € 179k € 201k € RUZ závierka
2021 283k € 206k € 157k € 180k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby385 tis. €377 tis. €373 tis. €314 tis. €283 tis. €260 tis. €
EBITDA270 tis. €281 tis. €281 tis. €238 tis. €206 tis. €180 tis. €
EBITDA marža70.1 %74.6 %75.5 %75.9 %72.8 %69.4 %
Čistý zisk213 tis. €218 tis. €211 tis. €179 tis. €157 tis. €136 tis. €
Aktíva spolu229 tis. €237 tis. €237 tis. €201 tis. €180 tis. €154 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Janka Vašková
Od 2022-05-18
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Kamil Vaško
Od 2022-05-18
MJ
Konateľ
MUDr. Janka Vašková
Od 2006-03-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Kamil Vaško Konateľ 2006-03-25
MUDr. Janka Vašková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-25 2022-05-17
MUDr. Kamil Vaško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-25 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RANA, s.r.o.RPO
Sídlo
Lúčna 1
Vznik
2006-03-25 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36288331RPO
DIČ
2022166487FS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 22 € celková hodnota 2025-10-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-13 Poliklinika Nitrianskeho samosprávneho kraja Šaľa Zmluva o poskytovaní služby na Ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbornom zameraní pediatria 22 €
2025-10-15 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-07-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RANA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36288331/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36288331/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36288331",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →