SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SERVIS ELEKTRONIKY s.r.o.
- IČO36285421
- DIČ2022141715
- IČ DPHSK2022141715
- NACE9522 · Oprava domácich zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Oprava domácich zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
239k €
↘ -10.8% YoY
EBITDA · 2025
783 €
Čistý zisk · 2025
-20k €
Aktíva spolu
65k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 22 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
44 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239k € | 783 € | -20k € | 65k € | RUZ závierka |
| 2024 | 267k € | -4 932 € | -24k € | 72k € | RUZ závierka |
| 2023 | 303k € | 1 737 € | -7 357 € | 93k € | RUZ závierka |
| 2022 | 297k € | 7 765 € | 6 170 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2021 | 310k € | 34k € | 27k € | 58k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 239 tis. € | 267 tis. € | 303 tis. € | 297 tis. € | 310 tis. € | 196 tis. € |
| EBITDA | 783 € | -5 tis. € | 2 tis. € | 8 tis. € | 34 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | -1.8 % | 0.6 % | 2.6 % | 10.9 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | -20 tis. € | -24 tis. € | -7 tis. € | 6 tis. € | 27 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 65 tis. € | 72 tis. € | 93 tis. € | 58 tis. € | 58 tis. € | 40 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Garaj
IG
Konateľ
Ivan Garaj
EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emília Migová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Emília Migová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2020-03-07 |
| Ivan Garaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-14 | 2021-02-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SERVIS ELEKTRONIKY s.r.o.RPO
Sídlo
Pri smaltovni 3603/4
Vznik
2006-03-14 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36285421RPO
DIČ
2022141715FS
IČ DPH
SK2022141715 · aktívneFS
NACE
9522 · Oprava domácich zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK8111000000002627833806FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-14 | Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava | Zmluva o poskytovaní služieb | 22 € |
| 2020-06-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda číslo: 20/37/54E/5334 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SERVIS ELEKTRONIKY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36285421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36285421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36285421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →