SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LEVITA, s.r.o.
- IČO36279081
- DIČ2022118494
- IČ DPHSK2022118494
- NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
161k €
Zisk 4 555 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
161k €
↗ +4.1% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
4 555 €
Aktíva spolu
150k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161k € | 11k € | 4 555 € | 150k € | RUZ závierka |
| 2024 | 155k € | 23k € | 15k € | 148k € | RUZ závierka |
| 2023 | 150k € | 39k € | 30k € | 126k € | RUZ závierka |
| 2022 | 153k € | 6 998 € | 3 478 € | 102k € | RUZ závierka |
| 2021 | 144k € | 27k € | 9 163 € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 161 tis. € | 155 tis. € | 150 tis. € | 153 tis. € | 144 tis. € | 144 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 23 tis. € | 39 tis. € | 7 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € |
| EBITDA marža | 6.7 % | 14.7 % | 25.7 % | 4.6 % | 18.6 % | 34.4 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 15 tis. € | 30 tis. € | 3 tis. € | 9 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 150 tis. € | 148 tis. € | 126 tis. € | 102 tis. € | 106 tis. € | 105 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eva Ležovičová
IE
Konateľ
Ing. Eva Ležovičová
IP
Konateľ
Ing. Peter Ležovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eva Ležovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-05 | 2022-08-30 |
| Ing. Eva Ležovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-12 | 2009-12-04 |
| Ing. Eva Ležovičová | Konateľ | 2006-01-12 | 2015-05-22 |
| Ing. Eva Ležovičová | Konateľ | 2006-01-12 | 2015-05-19 |
| Ing. Miroslav Ležovič | Konateľ | 2006-01-12 | 2019-07-02 |
| Ing. Miroslav Ležovič | Konateľ | 2006-01-12 | 2019-06-25 |
| Ing. Miroslav Ležovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-12 | 2019-07-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LEVITA, s.r.o.RPO
Sídlo
Adama Štrekára 64
Vznik
2006-01-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36279081RPO
DIČ
2022118494FS
IČ DPH
SK2022118494 · aktívneFS
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3911000000002621760810FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava | Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/08/54E/3427 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ | 0 € |
| 2020-08-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava | D O H O D A číslo: 20/08/54E/3427 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEVITA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36279081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36279081/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36279081", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →