🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · SK

Peter Klas s.r.o.

IČO36279021DIČ2022119121IČ DPHSK2022119121NACE9531EST.2006 · 20r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A · 89/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.18mil. €
↗ +4.1% YoY
EBITDA · 2025
431k €
Čistý zisk · 2025
34k €
Aktíva spolu
3.64mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
6
Σ 910k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 8 683 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Peter Klas s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 902k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.18 mil. € 431k € 34k € 3.64 mil. € RUZ závierka
2024 2.09 mil. € 385k € 22k € 3.66 mil. € RUZ závierka
2023 2.49 mil. € 246k € 12k € 3.3 mil. € RUZ závierka
2022 1.56 mil. € 214k € 14k € 2.67 mil. € RUZ závierka
2021 1.42 mil. € 270k € 12k € 2.9 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.18 M €2.09 M €2.49 M €1.56 M €1.42 M €1.31 M €
EBITDA431 tis. €385 tis. €246 tis. €214 tis. €270 tis. €235 tis. €
EBITDA marža19.8 %18.4 %9.9 %13.7 %19 %18 %
Čistý zisk34 tis. €22 tis. €12 tis. €14 tis. €12 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu3.64 M €3.66 M €3.30 M €2.67 M €2.90 M €2.48 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 910k € celková hodnota 2026-02-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-13 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Rámcová dohoda - Nákup špeciálnych vozidiel na prepravu techniky 900k €
2012-02-13 Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave Dodatok č. 2 k Zmluve o poskytovaní služieb 30k €
2016-08-09 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 20k €
2021-03-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 10k €
2022-08-09 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 9 561 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Klas
Od 2022-07-28
PK
Konateľ
Peter Klas
Od 2006-01-11
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Klas
Od 2006-01-11
Do 2022-07-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Klas
od 2018-11-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Peter Klas s.r.o.RPO
Sídlo
Pri Kalvárii 17
Vznik
2006-01-11 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36279021RPO
DIČ
2022119121FS
IČ DPH
SK2022119121 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK6302000000004474442458FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36279021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36279021/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36279021",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.