SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Fronius Slovensko s.r.o.

  • IČO36278025
  • DIČ2022095537
  • IČ DPHSK2022095537
  • NACE4662 · Veľkoobch.s obráb.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s obráb.stroj., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5.21 mil. € Zisk 116k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.21mil. €
↘ -22.0% YoY
EBITDA · 2025
393k €
Čistý zisk · 2025
116k €
Aktíva spolu
3.75mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 17k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.21 mil. € 393k € 116k € 3.75 mil. € RUZ závierka
2024 6.68 mil. € 692k € 333k € 3.87 mil. € RUZ závierka
2023 7.28 mil. € 883k € 501k € 4.59 mil. € RUZ závierka
2022 5.1 mil. € 281k € 149k € 4.09 mil. € RUZ závierka
2021 3.8 mil. € 122k € 45k € 1.2 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.21 M €6.68 M €7.28 M €5.10 M €3.80 M €2.71 M €
EBITDA393 tis. €692 tis. €883 tis. €281 tis. €122 tis. €-9 tis. €
EBITDA marža7.6 %10.4 %12.1 %5.5 %3.2 %-0.3 %
Čistý zisk116 tis. €333 tis. €501 tis. €149 tis. €45 tis. €-75 tis. €
Aktíva spolu3.75 M €3.87 M €4.59 M €4.09 M €1.20 M €936 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Konateľ
Martin Marton
Od 2025-04-01
ME
Konateľ
Mag. Elisabeth Engelbrechtsmüller Strauss
Od 2012-10-01
BM
Konateľ
Bc. Monika Krivosudská
Od 2014-12-02
Do 2015-08-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Monika Krivosudská Konateľ 2014-12-02 2025-03-31
Mgr. Monika Krivosudská Konateľ 2014-12-02 2025-04-11
Mag. Elisabeth Engelbrechtsmüller Strauss Konateľ 2012-10-01 2022-04-14
Andreas Barth Konateľ 2009-04-01 2014-12-09
Andreas Barth Konateľ 2009-04-01 2014-12-02
Ing. Klaus Fronius Konateľ 2005-12-17 2009-03-31
Ing. Klaus Fronius Konateľ 2005-12-17 2009-04-01
Ing. Klaus Fronius Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-17 2009-12-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Fronius Slovensko s.r.o.RPO
Sídlo
Belgická ulica 9976/1A
Vznik
2005-12-17 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36278025RPO
DIČ
2022095537FS
IČ DPH
SK2022095537 · aktívneFS
NACE
4662 · Veľkoobch.s obráb.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK5911000000002624824680FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 17k € celková hodnota 2021-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-01-29 Stredná odborná škola strojnícka Kúpna zmluva 21k €
2021-12-02 Slovenská technická univerzita v Bratislave Kúpna zmluva č. 0301/0252/21 17k €
2021-01-29 Stredná odborná škola strojnícka Kúpna zmluva 3 300 €
2020-11-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dodatok č. 1 k DOHODE číslo: 20/08/54E/1888 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 20/08/54E/1888 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Fronius Slovensko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36278025/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36278025/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36278025",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →