SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLOVFRUCO s.r.o.

  • IČO36276910
  • DIČ2022087408
  • IČ DPHSK2022087408
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Dolná Streda, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
202k €
↘ -3.7% YoY
EBITDA · 2025
4 602 €
Čistý zisk · 2025
-3 216 €
Aktíva spolu
41k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 317 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 76k 153k 231k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 202k € 4 602 € -3 216 € 41k € RUZ závierka
2024 210k € 7 571 € 273 € 52k € RUZ závierka
2023 201k € 2 050 € -879 € 66k € RUZ závierka
2022 195k € 10k € 8 054 € 57k € RUZ závierka
2021 137k € -789 € -4 054 € 26k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby202 tis. €210 tis. €201 tis. €195 tis. €137 tis. €153 tis. €
EBITDA5 tis. €8 tis. €2 tis. €10 tis. €-789 €-19 tis. €
EBITDA marža2.3 %3.6 %1 %5.2 %-0.6 %-12.5 %
Čistý zisk-3 tis. €273 €-879 €8 tis. €-4 tis. €-25 tis. €
Aktíva spolu41 tis. €52 tis. €66 tis. €57 tis. €26 tis. €48 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Bartek
Od 2022-05-18
MB
Konateľ
Miloš Bartek
Od 2014-03-07
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Bartek
Od 2016-12-16
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Bartek Konateľ 2005-11-16 2016-12-01
Marián Bartek Konateľ 2005-11-16 2016-12-15
Marián Bartek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-16 2016-12-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLOVFRUCO s.r.o.RPO
Sídlo
211
Vznik
2005-11-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36276910RPO
DIČ
2022087408FS
IČ DPH
SK2022087408 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dolná Streda
Krajina
SK
IBAN
SK2383300000000046410881FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2014-06-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta o zabezpečeni podmienok vikonavania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchrádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVFRUCO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36276910/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36276910/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36276910",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →