SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.

  • IČO36276065
  • DIČ2022070094
  • IČ DPHSK2022070094
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 644k € Zisk -15k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
644k €
↘ -2.2% YoY
EBITDA · 2024
12k €
Čistý zisk · 2024
-15k €
Aktíva spolu
166k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 281k 563k 853k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 644k € 12k € -15k € 166k € RUZ závierka
2023 658k € -114k € -131k € 108k € RUZ závierka
2022 775k € 23k € 8 261 € 128k € RUZ závierka
2021 758k € 89k € 63k € 143k € RUZ závierka
2020 685k € 54k € 29k € 113k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby644 tis. €658 tis. €775 tis. €758 tis. €685 tis. €678 tis. €
EBITDA12 tis. €-114 tis. €23 tis. €89 tis. €54 tis. €62 tis. €
EBITDA marža1.8 %-17.3 %2.9 %11.7 %7.8 %9.2 %
Čistý zisk-15 tis. €-131 tis. €8 tis. €63 tis. €29 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu166 tis. €108 tis. €128 tis. €143 tis. €113 tis. €124 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. David Krajný
Od 2023-08-19
JH
Konateľ
Jan Hrubý
Od 2023-03-27
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Richard Churý
Od 2022-11-30
Do 2023-08-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Richard Churý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-20 2022-11-29
Ing. Richard Churý Konateľ 2011-04-01 2023-05-04
Ing. Richard Churý Konateľ 2011-04-01 2014-02-19
Ing. Richard Churý Konateľ 2011-04-01 2023-05-10
Ing. Richard Churý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-07 2014-02-19
Ing. David Krajný Konateľ 2010-06-29 2011-05-31
Ing. David Krajný Konateľ 2010-06-29 2011-04-01
JUDr. Vojtěch Krátký Konateľ 2005-10-18 2010-06-29
JUDr. Vojtěch Krátký Konateľ 2005-10-18 2010-09-06

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o.RPO
Sídlo
Bottova 1
Vznik
2005-10-18 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36276065RPO
DIČ
2022070094FS
IČ DPH
SK2022070094 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3775000000004003014780FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-05-17 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 530 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36276065/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36276065/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36276065",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →