SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DOMALL s.r.o.
- IČO36275310
- DIČ2022057059
- IČ DPHSK2022057059
- NACE4399 · Ost.špecializ.stav.práce
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.špecializ.stav.práce, 21 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.04mil. €
↘ -14.1% YoY
EBITDA · 2024
263k €
Čistý zisk · 2024
204k €
Aktíva spolu
793k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
21
Σ 947k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.04 mil. € | 263k € | 204k € | 793k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.21 mil. € | 201k € | 143k € | 605k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.06 mil. € | 6 166 € | -24k € | 30k € | RUZ závierka |
| 2021 | 770k € | 122k € | 76k € | 477k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.1 mil. € | 88k € | 44k € | 401k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 1.21 M € | 1.06 M € | 770 tis. € | 1.10 M € | 1.08 M € |
| EBITDA | 263 tis. € | 201 tis. € | 6 tis. € | 122 tis. € | 88 tis. € | 39 tis. € |
| EBITDA marža | 25.3 % | 16.6 % | 0.6 % | 15.8 % | 8 % | 3.6 % |
| Čistý zisk | 204 tis. € | 143 tis. € | -24 tis. € | 76 tis. € | 44 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 793 tis. € | 605 tis. € | 30 tis. € | 477 tis. € | 401 tis. € | 381 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Griflík
DJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Jasenák
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Borovan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marcel Griflík | Konateľ | 2010-01-12 | — |
| Michal Borovan | Konateľ | 2010-01-12 | — |
| Daniel Jasenák | Konateľ | 2008-12-10 | — |
| Marcel Griflík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2024-01-26 |
| Marcel Griflík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-13 | 2022-05-17 |
| Michal Borovan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-13 | 2022-10-21 |
| Daniel Jasenák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-14 | 2022-10-21 |
| Richard Tanečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-14 | 2008-12-23 |
| Tomáš Križan | Konateľ | 2005-09-14 | 2008-12-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marcel Griflík
Michal Borovan
Daniel Jasenák
Marcel Griflík
Michal Borovan
Marcel Griflík
Daniel Jasenák
Michal Borovan
Marcel Griflík
Daniel Jasenák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DOMALL s.r.o.RPO
Sídlo
Rovná 2
Vznik
2005-09-14 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36275310RPO
DIČ
2022057059FS
IČ DPH
SK2022057059 · aktívneFS
NACE
4399 · Ost.špecializ.stav.práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK5409000000000285809822FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-06-25 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Zmluva o dielo, MTF STU č. 83/2021 | 211k € |
| 2024-08-26 | Stredisko sociálnej starostlivosti | Zmluva o dielo z dňa 26.08.2024 | 149k € |
| 2022-05-03 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Zmluva o dielo | 128k € |
| 2024-06-28 | Stredisko sociálnej starostlivosti | Zmluva o dielo | 119k € |
| 2018-06-08 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Zmluva o dielo MTF č. 66/2018 | 117k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOMALL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36275310/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36275310/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36275310", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →