SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 MEDIMAC, s.r.o.

  • IČO36275034
  • DIČ2022063153
  • IČ DPHSK2022063153
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 62/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 823k € Zisk 521k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
823k €
↗ +124.1% YoY
EBITDA · 2025
689k €
Čistý zisk · 2025
521k €
Aktíva spolu
4.38mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 62/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 299k 597k 905k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 823k € 689k € 521k € 4.38 mil. € RUZ závierka
2024 367k € 197k € 146k € 4.36 mil. € RUZ závierka
2023 229k € 101k € 70k € 4.3 mil. € RUZ závierka
2022 465k € 338k € 241k € 4.32 mil. € RUZ závierka
2021 195k € 73k € 9 860 € 2.72 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby823 tis. €367 tis. €229 tis. €465 tis. €195 tis. €346 tis. €
EBITDA689 tis. €197 tis. €101 tis. €338 tis. €73 tis. €156 tis. €
EBITDA marža83.8 %53.5 %44 %72.6 %37.5 %45.2 %
Čistý zisk521 tis. €146 tis. €70 tis. €241 tis. €10 tis. €84 tis. €
Aktíva spolu4.38 M €4.36 M €4.30 M €4.32 M €2.72 M €2.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Zelenay
Od 2021-10-21
ZZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Zelenayová
Od 2021-10-21
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Zelenay
Od 2021-10-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vasil Dudej Konateľ 2007-06-21
Ing. Róbert Zelenay Konateľ 2007-02-05
Ing. Róbert Zelenay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-12-10 2021-10-20
Ing. Róbert Zelenay Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-09 2019-12-09
Ing. Róbert Zelenay Konateľ 2007-02-05 2019-12-09
MUDr. Mária Zelenayová Konateľ 2005-09-06 2021-10-06
MUDr. Mária Zelenayová Konateľ 2005-09-06 2021-05-21
MUDr. Mária Zelenayová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-06 2021-10-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Zelenay
od 2022-03-18
Zuzana Zelenayová
od 2022-03-18
Róbert Zelenay
od 2021-02-04
Róbert Zelenay
od 2017-08-03 · do 2021-02-04
Mária Zelenayová
od 2017-08-03 · do 2022-03-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEDIMAC, s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Párovcami 25/4757
Vznik
2005-09-06 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36275034RPO
DIČ
2022063153FS
IČ DPH
SK2022063153 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000002050760955FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEDIMAC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36275034/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36275034/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36275034",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →