SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DOZAMO, s.r.o.
- IČO36274429
- DIČ2022040757
- IČ DPHSK2022040757
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Horné Orešany, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
390k €
↗ +29.9% YoY
EBITDA · 2025
83k €
Čistý zisk · 2025
6 637 €
Aktíva spolu
241k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 87k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
27 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390k € | 83k € | 6 637 € | 241k € | RUZ závierka |
| 2024 | 300k € | 57k € | -3 185 € | 309k € | RUZ závierka |
| 2023 | 367k € | 106k € | 66k € | 240k € | RUZ závierka |
| 2022 | 274k € | 21k € | -17k € | 171k € | RUZ závierka |
| 2021 | 240k € | 15k € | -25k € | 141k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 390 tis. € | 300 tis. € | 367 tis. € | 274 tis. € | 240 tis. € | 195 tis. € |
| EBITDA | 83 tis. € | 57 tis. € | 106 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA marža | 21.3 % | 18.9 % | 28.8 % | 7.6 % | 6.4 % | 20.7 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -3 tis. € | 66 tis. € | -17 tis. € | -25 tis. € | -18 tis. € |
| Aktíva spolu | 241 tis. € | 309 tis. € | 240 tis. € | 171 tis. € | 141 tis. € | 102 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dávid Cisár
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miriam Cisárová
GC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Cisár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Matej Cisár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-17 | — |
| Gabriel Cisár | Konateľ | 2005-08-10 | — |
| Dávid Cisár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-18 | 2022-03-28 |
| Miriam Cisárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-18 | 2022-03-28 |
| Gabriel Cisár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-10 | 2021-02-16 |
| Jozef Vydra | Konateľ | 2005-08-10 | 2008-04-10 |
| Jozef Vydra | Konateľ | 2005-08-10 | 2008-04-11 |
| Jozef Vydra | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-10 | 2008-04-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Gabriel Cisár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DOZAMO, s.r.o.RPO
Sídlo
835
Vznik
2005-08-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36274429RPO
DIČ
2022040757FS
IČ DPH
SK2022040757 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Horné Orešany
Krajina
SK
IBAN
SK6575000000004031210236FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-11-10 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Smolenice | Zmluva o dielo č. 118/02/310/2021 | 30k € |
| 2022-09-21 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | Zmluva o dielo č. 1/01/2022/LSR Semenný sad | 24k € |
| 2025-05-19 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB: R 616-2025-01-10 | 21k € |
| 2025-05-19 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty | RÁMCOVÁ DOHODA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB: R 615-2025-01-09 | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOZAMO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36274429/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36274429/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36274429", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →