SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MJ-STAV SK s.r.o.

  • IČO36273775
  • DIČ2022033178
  • IČ DPHSK2022033178
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 268k € Zisk 31k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
268k €
↘ -31.7% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
31k €
Aktíva spolu
780k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 59k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 290 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 275k 549k 832k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 268k € 71k € 31k € 780k € RUZ závierka
2024 392k € 60k € 1 097 € 1.09 mil. € RUZ závierka
2023 622k € 47k € 3 087 € 1.18 mil. € RUZ závierka
2022 756k € 26k € 1 002 € 1 mil. € RUZ závierka
2021 712k € 16k € 1 933 € 845k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby268 tis. €392 tis. €622 tis. €756 tis. €712 tis. €444 tis. €
EBITDA71 tis. €60 tis. €47 tis. €26 tis. €16 tis. €5 tis. €
EBITDA marža26.6 %15.3 %7.6 %3.4 %2.2 %1.2 %
Čistý zisk31 tis. €1 tis. €3 tis. €1 tis. €2 tis. €-156 €
Aktíva spolu780 tis. €1.09 M €1.18 M €1.00 M €845 tis. €807 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Kucsora
Od 2025-01-08
TK
Konateľ
Tibor Kucsora
Od 2024-12-19
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Méry
Od 2022-11-25
Do 2025-01-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zoltán Méry Konateľ 2015-08-31 2025-01-07
Zoltán Méry Konateľ 2015-08-31 2024-12-19
Krisztián Boros Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-03 2015-10-08
Krisztián Boros Konateľ 2013-06-21 2015-08-31
Krisztián Boros Konateľ 2013-06-21 2015-10-08
Zoltán Méry Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-22 2022-11-24
Zoltán Méry Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-22 2013-07-02
Zoltán Méry Konateľ 2006-11-20 2013-06-21
Zoltán Méry Konateľ 2006-11-20 2013-07-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MJ-STAV SK s.r.o.RPO
Sídlo
Senný trh 3116/7
Vznik
2005-07-19 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36273775RPO
DIČ
2022033178FS
IČ DPH
SK2022033178 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK2202000000005092515556FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 59k € celková hodnota 2024-10-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-09 GÚTA SERVICE príspevková organizácia Kúpno - predajná zmluva č. GS/Z13/2024 59k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MJ-STAV SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36273775/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36273775/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36273775",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →