SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PARAGAN SK s.r.o.

  • IČO36272990
  • DIČ2022026996
  • IČ DPHSK2022026996
  • NACE3312 · Oprava strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Oprava strojov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
426k €
↘ -57.1% YoY
EBITDA · 2025
-67k €
Čistý zisk · 2025
-74k €
Aktíva spolu
327k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 512k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 426k € -67k € -74k € 327k € RUZ závierka
2024 991k € 176k € 135k € 483k € RUZ závierka
2023 1.33 mil. € 59k € 36k € 366k € RUZ závierka
2022 1.41 mil. € 82k € 49k € 930k € RUZ závierka
2021 552k € 83k € 52k € 922k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby426 tis. €991 tis. €1.33 M €1.41 M €552 tis. €533 tis. €
EBITDA-67 tis. €176 tis. €59 tis. €82 tis. €83 tis. €56 tis. €
EBITDA marža-15.9 %17.7 %4.5 %5.8 %15.1 %10.5 %
Čistý zisk-74 tis. €135 tis. €36 tis. €49 tis. €52 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu327 tis. €483 tis. €366 tis. €930 tis. €922 tis. €873 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bronislav Helegda
Od 2024-03-12
BH
Konateľ
Bronislav Helegda
Od 2011-05-30
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloslav Gančarčík
Od 2022-09-15
Do 2024-03-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloslav Gančarčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-13 2022-09-14
Miloslav Gančarčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-14 2020-06-12
Miloslav Gančarčík Konateľ 2011-05-30 2024-02-26
Miloslav Gančarčík Konateľ 2011-05-30 2024-03-11
Miloslav Gančarčík Konateľ 2011-05-30 2020-06-12
Ing. Patrik Ulrich Konateľ 2009-07-01 2009-09-28
Ing. Patrik Ulrich Konateľ 2009-07-01 2009-10-15
Romana Černá Konateľ 2009-07-01 2011-05-30
Romana Černá Konateľ 2009-07-01 2011-06-13

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PARAGAN SK s.r.o.RPO
Sídlo
Zlatomoravecká cesta
Vznik
2005-06-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36272990RPO
DIČ
2022026996FS
IČ DPH
SK2022026996 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4775000000004013843777FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda číslo: 20/16/54E/1258 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PARAGAN SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36272990/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36272990/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36272990",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →