🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · SK

SYNET, s.r.o.

IČO36270431DIČ2021992687NACE7430 · Prekladateľské čin.EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
20k €
↗ +53.0% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
1 475 €
Aktíva spolu
16k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SYNET, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7k 15k 22k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 20k € 13k € 1 475 € 16k € RUZ závierka
2023 13k € 9 041 € -2 300 € 24k € RUZ závierka
2022 3 641 € 3 296 € -4 406 € 34k € RUZ závierka
2021 1 147 € 557 € 339 € 21k € RUZ závierka
2020 1 147 € 468 € 250 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby20 tis. €13 tis. €4 tis. €1 tis. €1 tis. €1 tis. €
EBITDA13 tis. €9 tis. €3 tis. €557 €468 €907 €
EBITDA marža67.3 %69.2 %90.5 %48.6 %40.8 %79.1 %
Čistý zisk1 tis. €-2 tis. €-4 tis. €339 €250 €641 €
Aktíva spolu16 tis. €24 tis. €34 tis. €21 tis. €20 tis. €20 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-07 Mestská časť Bratislava - Rusovce Zmluva o poskytovaných službach_Synet_2025 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Ševčíková
Od 2023-01-17
MM
Konateľ
Mgr. Mária Ševčíková
Od 2022-12-23
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denisa Mésárošová
Od 2009-12-09
Do 2023-01-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Denisa Mésárošová Konateľ 2005-04-06 2022-12-23
Denisa Mésárošová Konateľ 2005-04-06 2023-01-16
Denisa Mésárošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-06 2009-12-08
Denisa Mésárošová Konateľ 2005-04-06 2009-12-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SYNET, s.r.o.RPO
Sídlo
Zoltána Kodálya 787/6
Vznik
2005-04-06 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36270431RPO
DIČ
2021992687FS
NACE
7430 · Prekladateľské čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36270431/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36270431/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36270431",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.