SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MM AMBULANCIA, s.r.o.

  • IČO36270229
  • DIČ2021988782
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
282k €
↘ -2.0% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
259k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 984 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 105k 209k 317k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 282k € 24k € 13k € 259k € RUZ závierka
2024 288k € 7 114 € -11k € 379k € RUZ závierka
2023 276k € 24k € 13k € 115k € RUZ závierka
2022 246k € 8 037 € 888 € 108k € RUZ závierka
2021 249k € 32k € 23k € 104k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby282 tis. €288 tis. €276 tis. €246 tis. €249 tis. €201 tis. €
EBITDA24 tis. €7 tis. €24 tis. €8 tis. €32 tis. €2 tis. €
EBITDA marža8.4 %2.5 %8.6 %3.3 %12.9 %1.2 %
Čistý zisk13 tis. €-11 tis. €13 tis. €888 €23 tis. €844 €
Aktíva spolu259 tis. €379 tis. €115 tis. €108 tis. €104 tis. €88 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Lucia Mariničová
Od 2023-02-04
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Milan Marinič
Od 2023-02-04
ML
Konateľ
MUDr. Lucia Mariničová
Od 2006-10-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Milan Marinič Konateľ 2005-04-02
MUDr. Lucia Mariničová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-29 2023-02-03
MUDr. Lucia Mariničová Konateľ 2006-10-02 2019-06-07
MUDr. Milan Marinič Konateľ 2005-04-02 2019-06-07
MUDr. Milan Marinič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-02 2023-02-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MM AMBULANCIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Albína Brunovského 4
Vznik
2005-04-02 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36270229RPO
DIČ
2021988782FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 984 € celková hodnota 2025-10-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-12 Poliklinika Karlova Ves ZMLUVA č. P8/2025 O NÁJME PARKOVACIEHO STÁTIA 984 €
2025-10-23 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-05-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MM AMBULANCIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36270229/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36270229/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36270229",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →