🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · SK

BV GROUP s.r.o.

IČO36270041DIČ2021976550IČ DPHSK2021976550NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2005 · 21r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 62/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaC · 62/100
C
62/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
204k €
↗ +31.7% YoY
EBITDA · 2024
-52k €
Čistý zisk · 2024
-177k €
Aktíva spolu
9.78mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 600 €
Kredit
C· 62/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 223k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BV GROUP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 74k 148k 225k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 204k € -52k € -177k € 9.78 mil. € RUZ závierka
2023 155k € -220 € -132k € 9.98 mil. € RUZ závierka
2022 104k € 7 807 € -133k € 10.11 mil. € RUZ závierka
2021 82k € 38k € -163k € 10.35 mil. € RUZ závierka
2020 83k € -44k € -211k € 10.52 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby204 tis. €155 tis. €104 tis. €82 tis. €83 tis. €129 tis. €
EBITDA-52 tis. €-220 €8 tis. €38 tis. €-44 tis. €105 tis. €
EBITDA marža-25.3 %-0.1 %7.5 %46 %-53.4 %81.3 %
Čistý zisk-177 tis. €-132 tis. €-133 tis. €-163 tis. €-211 tis. €-64 tis. €
Aktíva spolu9.78 M €9.98 M €10.11 M €10.35 M €10.52 M €10.68 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 600 € celková hodnota 2025-11-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-10 Mesto Šala Zmluva o sponzoringu 200 €
2024-10-10 Mesto Šala Zmluva o sponzoringu 200 €
2023-10-18 Mesto Šala Zmluva o sponzoringu 200 €
2021-03-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Bóriková
Od 2026-02-28
VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vojtech Bórik
Od 2026-02-28
MB
Konateľ
Martina Bóriková
Od 2010-09-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Róbert Bórik Konateľ 2010-09-02
Alena Bóriková Konateľ 2005-03-25
Vojtech Bórik Konateľ 2005-03-25
Alena Bóriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2026-02-27
Vojtech Bórik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2026-02-27
Alena Bóriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-25 2022-05-17
Alena Bóriková Konateľ 2005-03-25 2026-02-27
Vojtech Bórik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-25 2022-05-17
Vojtech Bórik Konateľ 2005-03-25 2026-02-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BV GROUP s.r.o.RPO
Sídlo
Jarmočná 626/1
Vznik
2005-03-25 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36270041RPO
DIČ
2021976550FS
IČ DPH
SK2021976550 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK3711110000006625146007FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36270041/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36270041/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36270041",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.