SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CAFE SERVIS, s.r.o.
- IČO36265047
- DIČ2021885184
- IČ DPHSK2021885184
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Veľký Meder, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
401k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
4 724 €
Aktíva spolu
158k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 401k € | 14k € | 4 724 € | 158k € | RUZ závierka |
| 2023 | 396k € | 69k € | 59k € | 143k € | RUZ závierka |
| 2022 | 314k € | 18k € | -7 352 € | 83k € | RUZ závierka |
| 2021 | 174k € | -6 480 € | -39k € | 97k € | RUZ závierka |
| 2020 | 213k € | -3 119 € | -38k € | 137k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 401 tis. € | 396 tis. € | 314 tis. € | 174 tis. € | 213 tis. € | 365 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | 69 tis. € | 18 tis. € | -6 tis. € | -3 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 3.5 % | 17.4 % | 5.8 % | -3.7 % | -1.5 % | 2.4 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 59 tis. € | -7 tis. € | -39 tis. € | -38 tis. € | -27 tis. € |
| Aktíva spolu | 158 tis. € | 143 tis. € | 83 tis. € | 97 tis. € | 137 tis. € | 155 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Annamária Móroczová Gumuláková
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Gumulák
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Gumulák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Katarína Gumuláková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | — |
| Annamária Móroczová Gumuláková | Konateľ | 2020-02-20 | — |
| Katarína Gumuláková | Konateľ | 2020-02-20 | — |
| Milan Gumulák | Konateľ | 2020-02-20 | — |
| Milan Gumulák | Konateľ | 2004-10-14 | — |
| Annamária Móroczová Gumuláková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-27 | 2022-11-10 |
| Katarína Gumuláková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-27 | 2022-05-17 |
| Milan Gumulák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-27 | 2022-11-10 |
| Milan Gumulák | Konateľ | 2004-10-14 | 2004-12-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CAFE SERVIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Táborská 14
Vznik
2004-10-14 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36265047RPO
DIČ
2021885184FS
IČ DPH
SK2021885184 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľký Meder
Krajina
SK
IBAN
SK7511000000002625211907FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CAFE SERVIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36265047/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36265047/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36265047", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →