SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EMOP, s.r.o.
- IČO36262854
- DIČ2021856397
- IČ DPHSK2021856397
- NACE4311 · Demolácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Moravský Svätý Ján, SK. Pôsobí v odvetví Demolácia, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 79/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
327k €
↘ -52.9% YoY
EBITDA · 2024
7 230 €
Čistý zisk · 2024
2 036 €
Aktíva spolu
126k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 4 549 €
Kredit
B· 79/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
6 155 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
545 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
79 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 327k € | 7 230 € | 2 036 € | 126k € | RUZ závierka |
| 2023 | 694k € | 57k € | 49k € | 194k € | RUZ závierka |
| 2022 | 244k € | -36k € | -38k € | 122k € | RUZ závierka |
| 2021 | 119k € | 18k € | 17k € | 112k € | RUZ závierka |
| 2020 | 104k € | 3 543 € | 1 902 € | 102k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 327 tis. € | 694 tis. € | 244 tis. € | 119 tis. € | 104 tis. € | 186 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 57 tis. € | -36 tis. € | 18 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 2.2 % | 8.2 % | -14.8 % | 15.3 % | 3.4 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 49 tis. € | -38 tis. € | 17 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 126 tis. € | 194 tis. € | 122 tis. € | 112 tis. € | 102 tis. € | 96 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Juriga
VJ
Konateľ
Vladimír Juriga
VJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Juriga
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Hana Jurigová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
| Helena Jurigová | Konateľ | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
| Helena Jurigová | Konateľ | 2004-07-09 | 2018-06-11 |
| Helena Jurigová | Konateľ | 2004-07-09 | 2017-06-12 |
| Helena Jurigová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
| Kristína Jurigová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
| Ondrej Juriga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
| Vladimír Juriga | Konateľ | 2004-07-09 | 2017-06-12 |
| Vladimír Juriga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2018-07-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Juriga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EMOP, s.r.o.RPO
Sídlo
7
Vznik
2004-07-09 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36262854RPO
DIČ
2021856397FS
IČ DPH
SK2021856397 · aktívneFS
NACE
4311 · Demolácia
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Moravský Svätý Ján
Krajina
SK
IBAN
SK2411000000002945014259FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 993 € |
| 2024-12-16 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 515 € |
| 2024-04-11 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 1 041 € |
| 2020-05-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMOP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36262854/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36262854/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36262854", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →