SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Márton & Márton s.r.o.
- IČO36261696
- DIČ2021826818
- IČ DPHSK2021826818
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Sládkovičovo, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 29 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.02 mil. €
Zisk 75k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.02mil. €
↗ +10.4% YoY
EBITDA · 2025
209k €
Čistý zisk · 2025
75k €
Aktíva spolu
817k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
29
Σ 149k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.02 mil. € | 209k € | 75k € | 817k € | RUZ závierka |
| 2024 | 921k € | 219k € | 102k € | 773k € | RUZ závierka |
| 2023 | 817k € | 297k € | 172k € | 768k € | RUZ závierka |
| 2022 | 622k € | 117k € | 30k € | 660k € | RUZ závierka |
| 2021 | 364k € | 70k € | -10k € | 714k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.02 M € | 921 tis. € | 817 tis. € | 622 tis. € | 364 tis. € | 491 tis. € |
| EBITDA | 209 tis. € | 219 tis. € | 297 tis. € | 117 tis. € | 70 tis. € | 108 tis. € |
| EBITDA marža | 20.6 % | 23.7 % | 36.3 % | 18.8 % | 19.2 % | 22 % |
| Čistý zisk | 75 tis. € | 102 tis. € | 172 tis. € | 30 tis. € | -10 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 817 tis. € | 773 tis. € | 768 tis. € | 660 tis. € | 714 tis. € | 813 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Igor Márton
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zsolt Márton
IM
Konateľ
Igor Márton
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zsolt Márton | Konateľ | 2004-05-27 | — |
| Igor Márton | Konateľ | 2004-05-27 | 2017-06-12 |
| Igor Márton | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-27 | 2022-10-05 |
| Igor Márton | Konateľ | 2004-05-27 | 2022-10-05 |
| Zsolt Márton | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-27 | 2022-05-17 |
| Zsolt Márton | Konateľ | 2004-05-27 | 2022-10-05 |
| Zsolt Márton | Konateľ | 2004-05-27 | 2017-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Igor Márton
Zsolt Márton
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Márton & Márton s.r.o.RPO
Sídlo
Hotel Tevel, Fučíkova 458/252
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36261696RPO
DIČ
2021826818FS
IČ DPH
SK2021826818 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sládkovičovo
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000000201972543FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 20k € |
| 2024-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 19k € |
| 2024-03-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 14k € |
| 2023-03-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 13k € |
| 2022-03-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Márton & Márton s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36261696/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36261696/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36261696", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →