SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ADAMED, s.r.o.
- IČO36261688
- DIČ2021829205
- IČ DPHSK2021829205
- NACE4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.so zdravot.pom., 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
363k €
Zisk 129k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
363k €
↘ -36.6% YoY
EBITDA · 2025
164k €
Čistý zisk · 2025
129k €
Aktíva spolu
1.44mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
10
Σ 685k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363k € | 164k € | 129k € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 572k € | 47k € | 36k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 347k € | 54k € | 42k € | 599k € | RUZ závierka |
| 2022 | 521k € | 37k € | 27k € | 616k € | RUZ závierka |
| 2021 | 457k € | 39k € | 25k € | 524k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 363 tis. € | 572 tis. € | 347 tis. € | 521 tis. € | 457 tis. € | 309 tis. € |
| EBITDA | 164 tis. € | 47 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 45.3 % | 8.3 % | 15.6 % | 7.1 % | 8.5 % | 8.3 % |
| Čistý zisk | 129 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.44 M € | 1.28 M € | 599 tis. € | 616 tis. € | 524 tis. € | 324 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Priadka
ID
Konateľ
Ing. Daniel Priadka
ID
Konateľ
Ing. Daniel Priadka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Daniel Priadka | Konateľ | 2004-05-27 | 2017-06-12 |
| Ing. Daniel Priadka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-27 | 2022-08-02 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Daniel Priadka
Daniel Priadka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ADAMED, s.r.o.RPO
Sídlo
E.F. Scherera 38/4799
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36261688RPO
DIČ
2021829205FS
IČ DPH
SK2021829205 · aktívneFS
NACE
4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK5083300000002901131162FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-05-25 | Univerzitná nemocnica Bratislava | Kúpna zmluva na dodávku zdravotníckej techniky | 231k € |
| 2022-09-26 | Univerzitná nemocnica Bratislava | Kúpna zmluva uzavretá podľa § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník, v platnom znení | 222k € |
| 2017-12-14 | Univerzitná nemocnica Martin | Kúpna zmluva | 156k € |
| 2024-03-26 | Záchranná služba Košice | Kúpna zmluva | 100k € |
| 2018-07-10 | Nemocnica svätého Michala, a. s. | Kúpna zmluva | 78k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADAMED, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36261688/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36261688/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36261688", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →