SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IZO-BAU, s.r.o.

  • IČO36260908
  • DIČ2021833143
  • IČ DPHSK2021833143
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
707k €
↗ +18.4% YoY
EBITDA · 2025
78k €
Čistý zisk · 2025
49k €
Aktíva spolu
796k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 707k € 78k € 49k € 796k € RUZ závierka
2024 597k € 75k € 39k € 541k € RUZ závierka
2023 3.07 mil. € 173k € 113k € 650k € RUZ závierka
2022 265k € 42k € 6 948 € 1.09 mil. € RUZ závierka
2021 719k € 41k € 6 067 € 566k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby707 tis. €597 tis. €3.07 M €265 tis. €719 tis. €725 tis. €
EBITDA78 tis. €75 tis. €173 tis. €42 tis. €41 tis. €25 tis. €
EBITDA marža11 %12.5 %5.6 %15.7 %5.7 %3.4 %
Čistý zisk49 tis. €39 tis. €113 tis. €7 tis. €6 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu796 tis. €541 tis. €650 tis. €1.09 M €566 tis. €488 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zotlán Faragó
Od 2022-08-12
GF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriela Faragóová
Od 2022-05-18
GF
Konateľ
Gabriela Faragóová
Od 2004-05-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zoltán Faragó Konateľ 2004-05-04
Gabriela Faragóová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-04 2022-05-17
Gabriela Faragóová Konateľ 2004-05-04 2017-06-12
Zoltán Faragó Konateľ 2004-05-04 2017-06-12
Zotlán Faragó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-04 2022-08-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zoltán Faragó
od 2017-06-12
Gabriela Faragóová
od 2017-06-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IZO-BAU, s.r.o.RPO
Sídlo
Požiarnická 30
Vznik
2004-05-04 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36260908RPO
DIČ
2021833143FS
IČ DPH
SK2021833143 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK3711110000001049996026FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-05-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-08-23 Univerzita Komenského v Bratislave - Fakulta telesnej výchovy a športu Zmluva o dielo 19k €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000231183 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2025-05-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000231184 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IZO-BAU, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36260908/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36260908/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36260908",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →