SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Pro Designe, s.r.o.
- IČO36257095
- DIČ2021758046
- IČ DPHSK2021758046
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
718k €
↘ -18.9% YoY
EBITDA · 2024
76k €
Čistý zisk · 2024
664 €
Aktíva spolu
755k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 718k € | 76k € | 664 € | 755k € | RUZ závierka |
| 2023 | 886k € | 180k € | 74k € | 689k € | RUZ závierka |
| 2022 | 697k € | 167k € | 72k € | 786k € | RUZ závierka |
| 2021 | 703k € | 149k € | 62k € | 621k € | RUZ závierka |
| 2020 | 619k € | 127k € | 51k € | 355k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 718 tis. € | 886 tis. € | 697 tis. € | 703 tis. € | 619 tis. € | 441 tis. € |
| EBITDA | 76 tis. € | 180 tis. € | 167 tis. € | 149 tis. € | 127 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA marža | 10.6 % | 20.3 % | 24 % | 21.3 % | 20.5 % | 7.5 % |
| Čistý zisk | 664 € | 74 tis. € | 72 tis. € | 62 tis. € | 51 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 755 tis. € | 689 tis. € | 786 tis. € | 621 tis. € | 355 tis. € | 361 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AV
Konateľ
Alexandra Vašková
AV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexandra Vašková
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Vaško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Alena Vašková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-02-20 | — |
| Mgr. Alena Vašková | Konateľ | 2015-06-02 | — |
| Dušan Vaško | Konateľ | 2010-09-16 | — |
| Mgr. Dušan Vaško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2025-02-19 |
| Mgr. Alena Vašková | Konateľ | 2015-06-02 | 2025-02-19 |
| Mgr. Dušan Vaško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-05 | 2022-05-20 |
| Mgr. Dušan Vaško | Konateľ | 2003-11-18 | 2023-03-26 |
| Mgr. Dušan Vaško | Konateľ | 2003-11-18 | 2025-02-19 |
| Mgr. Dušan Vaško | Konateľ | 2003-11-18 | 2010-01-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Pro Designe, s.r.o.RPO
Sídlo
1. mája 105
Vznik
2003-11-18 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36257095RPO
DIČ
2021758046FS
IČ DPH
SK2021758046 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002941064021FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-14 | Stredná odborná škola elektrotechnická Liptovský Hrádok | Dohoda o zabezpeční odbornej praxe | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pro Designe, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36257095/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36257095/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36257095", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →