SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MEDOS VARGA, spol. s r.o.
- IČO36254631
- DIČ2020200303
- IČ DPHSK2020200303
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Veľký Meder, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
534k €
Zisk 34k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
534k €
↗ +14.0% YoY
EBITDA · 2024
98k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
800k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 20k €
EU projekty
1
Σ 25k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 534k € | 98k € | 34k € | 800k € | RUZ závierka |
| 2023 | 468k € | 92k € | 40k € | 795k € | RUZ závierka |
| 2022 | 335k € | 42k € | 10k € | 704k € | RUZ závierka |
| 2021 | 243k € | 44k € | 11k € | 659k € | RUZ závierka |
| 2020 | 220k € | 42k € | 9 997 € | 653k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 534 tis. € | 468 tis. € | 335 tis. € | 243 tis. € | 220 tis. € | 178 tis. € |
| EBITDA | 98 tis. € | 92 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 42 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | 18.3 % | 19.6 % | 12.5 % | 18 % | 19.1 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | 34 tis. € | 40 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | -5 tis. € |
| Aktíva spolu | 800 tis. € | 795 tis. € | 704 tis. € | 659 tis. € | 653 tis. € | 655 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DK
Konateľ
Dominika Križanová
MV
Konateľ
Michal Varga
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Varga
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. František Varga | Konateľ | 2003-05-28 | — |
| Dominika Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-18 | 2018-06-21 |
| Michal Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-18 | 2018-06-21 |
| Ing. Elena Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-31 | 2014-03-17 |
| Ing. Ernest Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-31 | 2009-03-02 |
| Ing. František Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-31 | 2022-05-17 |
| Ing. Marta Vargová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-31 | 2009-03-02 |
| František Varga | Konateľ | 2003-05-28 | 2007-06-21 |
| František Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-05-28 | 2007-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MEDOS VARGA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Promenádna č. 1
Vznik
2003-05-28 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36254631RPO
DIČ
2020200303FS
IČ DPH
SK2020200303 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľký Meder
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2411000000002945074593FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-30 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/CUW8 | 20k € |
| 2023-10-04 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. KZP-PO4-SC411-2022-79/CUW8/ZZ/1 | 0 € |
| 2020-06-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEDOS VARGA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36254631/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36254631/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36254631", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →