SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SEGA Audio, s.r.o.

  • IČO36253421
  • DIČ2020194583
  • IČ DPHSK2020194583
  • NACE9510

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví 9510, 16 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
77k €
↘ -25.7% YoY
EBITDA · 2025
-24k €
Čistý zisk · 2025
-42k €
Aktíva spolu
55k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
16
Σ 3 150 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 43k 86k 130k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 77k € -24k € -42k € 55k € RUZ závierka
2024 104k € 112k € 83k € 200k € RUZ závierka
2023 115k € -15k € -42k € 354k € RUZ závierka
2022 101k € 2 377 € 74 € 361k € RUZ závierka
2021 119k € 4 249 € 1 824 € 383k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby77 tis. €104 tis. €115 tis. €101 tis. €119 tis. €74 tis. €
EBITDA-24 tis. €112 tis. €-15 tis. €2 tis. €4 tis. €-20 tis. €
EBITDA marža-31.1 %107.7 %-12.7 %2.4 %3.6 %-27.1 %
Čistý zisk-42 tis. €83 tis. €-42 tis. €74 €2 tis. €-22 tis. €
Aktíva spolu55 tis. €200 tis. €354 tis. €361 tis. €383 tis. €380 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marta Dudásová
Od 2022-05-18
ŠD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Dudás
Od 2022-05-18
MD
Konateľ
Marta Dudásová
Od 2003-03-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Dudás Konateľ 2003-03-03
Marta Dudásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-01-01 2022-05-17
Štefan Dudás Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-01-01 2022-05-17
Marta Dudásová Konateľ 2003-03-03 2025-09-03
Marta Dudásová Konateľ 2003-03-03 2022-05-17
Marta Dudásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-03 2008-12-31
Štefan Dudás Konateľ 2003-03-03 2022-05-17
Štefan Dudás Konateľ 2003-03-03 2025-09-03
Štefan Dudás Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-03-03 2008-12-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SEGA Audio, s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 12
Vznik
2003-03-03 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36253421RPO
DIČ
2020194583FS
IČ DPH
SK2020194583 · aktívneFS
NACE
9510
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK1109000000005172930362FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 3 150 € celková hodnota 2025-11-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-26 Galantské osvetové stredisko, Bratislavská 1458/71, 924 01 Galanta 1 Technika - Zlaté struny citary 400 €
2025-09-18 Galantské osvetové stredisko, Bratislavská 1458/71, 924 01 Galanta 1 Významné osobnosti...-Mikuláš Esterházy 350 €
2025-10-01 Galantské osvetové stredisko, Bratislavská 1458/71, 924 01 Galanta 1 Technika - Kultúra bez bariér 300 €
2025-09-03 Galantské osvetové stredisko, Bratislavská 1458/71, 924 01 Galanta 1 Čaro slova 300 €
2025-08-14 Galantské osvetové stredisko, Bratislavská 1458/71, 924 01 Galanta 1 Prenájom techniky "Staré nástroje ožívajú" 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SEGA Audio, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36253421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36253421/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36253421",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →