SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 B.K.OBAL, s.r.o.
- IČO36251411
- DIČ2020186949
- IČ DPHSK2020186949
- NACE1721 · Výroba vlnitého papiera
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Skalica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba vlnitého papiera, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 49/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
349k €
↘ -28.5% YoY
EBITDA · 2024
20k €
Čistý zisk · 2024
-4 243 €
Aktíva spolu
142k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 2 888 €
Kredit
D· 49/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
2 677 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 349k € | 20k € | -4 243 € | 142k € | RUZ závierka |
| 2023 | 488k € | 57k € | 19k € | 168k € | RUZ závierka |
| 2022 | 523k € | 35k € | 9 672 € | 175k € | RUZ závierka |
| 2021 | 539k € | -14k € | -26k € | 260k € | RUZ závierka |
| 2020 | 472k € | -7 481 € | -19k € | 267k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 349 tis. € | 488 tis. € | 523 tis. € | 539 tis. € | 472 tis. € | 607 tis. € |
| EBITDA | 20 tis. € | 57 tis. € | 35 tis. € | -14 tis. € | -7 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 5.8 % | 11.7 % | 6.7 % | -2.6 % | -1.6 % | 0.2 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | -26 tis. € | -19 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 142 tis. € | 168 tis. € | 175 tis. € | 260 tis. € | 267 tis. € | 263 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Krasňanský
PK
Konateľ
Pavol Krasňanský
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Krasňanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Bezúch | Konateľ | 2002-10-14 | 2016-06-28 |
| Ján Bezúch | Konateľ | 2002-10-14 | 2016-07-06 |
| Ján Bezúch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-14 | 2016-07-06 |
| Pavol Krasňanský | Konateľ | 2002-10-14 | 2016-07-06 |
| Pavol Krasňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-14 | 2016-07-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
B.K.OBAL, s.r.o.RPO
Sídlo
Pplk. Pljušťa 1023/52
Vznik
2002-10-14 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36251411RPO
DIČ
2020186949FS
IČ DPH
SK2020186949 · aktívneFS
NACE
1721 · Výroba vlnitého papiera
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Skalica
Krajina
SK
IBAN
SK5509000000000251815378FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 2 888 € |
| 2020-05-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B.K.OBAL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36251411/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36251411/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36251411", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →