SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AVAL- J Z, s.r.o.

  • IČO36248878
  • DIČ2020188753
  • IČ DPHSK2020188753
  • NACE3100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Prievaly, SK. Pôsobí v odvetví 3100, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.05 mil. € Zisk -12k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.05mil. €
↗ +15.0% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
-12k €
Aktíva spolu
541k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 120k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 146 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 382k 763k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.05 mil. € 64k € -12k € 541k € RUZ závierka
2024 915k € 70k € 12k € 633k € RUZ závierka
2023 879k € 60k € 15k € 454k € RUZ závierka
2022 733k € 8 112 € -27k € 376k € RUZ závierka
2021 761k € 65k € 15k € 390k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.05 M €915 tis. €879 tis. €733 tis. €761 tis. €721 tis. €
EBITDA64 tis. €70 tis. €60 tis. €8 tis. €65 tis. €70 tis. €
EBITDA marža6.1 %7.7 %6.8 %1.1 %8.5 %9.7 %
Čistý zisk-12 tis. €12 tis. €15 tis. €-27 tis. €15 tis. €16 tis. €
Aktíva spolu541 tis. €633 tis. €454 tis. €376 tis. €390 tis. €420 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Janiga
Od 2022-11-23
PZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Závodný
Od 2022-05-18
PJ
Konateľ
Peter Janiga
Od 2002-04-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Závodný Konateľ 2002-04-16
Peter Janiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-26 2022-11-22
Peter Závodný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-26 2022-05-17
Peter Janiga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-04-16 2004-02-25
Peter Janiga Konateľ 2002-04-16 2022-05-17
Peter Závodný Konateľ 2002-04-16 2017-06-09
Peter Závodný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-04-16 2004-02-25
Peter Závodný Konateľ 2002-04-16 2004-02-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Janiga
od 2026-04-17
Peter Závodný
od 2026-04-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AVAL- J Z, s.r.o.RPO
Sídlo
356
Vznik
2002-04-16 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36248878RPO
DIČ
2020188753FS
IČ DPH
SK2020188753 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Prievaly
Krajina
SK
IBAN
SK7711000000002622705100FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 120k € celková hodnota 2024-07-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-04 Obec Dunajská Lužná Kúpna zmluva 77k €
2023-09-18 Obec Dunajská Lužná Kúpna zmluva č. 082023C 43k €
2023-12-06 Obec Dunajská Lužná Dodatok č.1 ku kúpnej zmluve č. 082023C 0 €
2020-12-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A o ukončení dohody č. 20/03/54E/44 zo dňa 15.04.2020 0 €
2020-04-24 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A číslo: 20/03/54E/815 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AVAL- J Z, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36248878/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36248878/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36248878",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →