SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PECOS, s.r.o.

  • IČO36248711
  • DIČ2020195496
  • IČ DPHSK2020195496
  • NACE4332 · Stolárske práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví Stolárske práce, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
387k €
↘ -7.4% YoY
EBITDA · 2024
5 774 €
Čistý zisk · 2024
-16k €
Aktíva spolu
113k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 56k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 152k 303k 460k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 387k € 5 774 € -16k € 113k € RUZ závierka
2023 418k € 49k € 24k € 139k € RUZ závierka
2022 411k € 33k € 12k € 135k € RUZ závierka
2021 372k € 37k € 2 465 € 121k € RUZ závierka
2020 370k € 13k € -23k € 130k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby387 tis. €418 tis. €411 tis. €372 tis. €370 tis. €403 tis. €
EBITDA6 tis. €49 tis. €33 tis. €37 tis. €13 tis. €51 tis. €
EBITDA marža1.5 %11.8 %8.1 %9.9 %3.4 %12.6 %
Čistý zisk-16 tis. €24 tis. €12 tis. €2 tis. €-23 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu113 tis. €139 tis. €135 tis. €121 tis. €130 tis. €145 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beatrix Nagyová
Od 2022-05-18
ŠN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Nagy
Od 2022-05-18
BN
Konateľ
Beatrix Nagyová
Od 2002-04-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Nagy Konateľ 2002-04-08
Beatrix Nagyová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-04-08 2022-05-17
Beatrix Nagyová Konateľ 2002-04-08 2022-05-17
Štefan Nagy Konateľ 2002-04-08 2022-05-17
Štefan Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-04-08 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PECOS, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 2757/4/A
Vznik
2002-04-08 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36248711RPO
DIČ
2020195496FS
IČ DPH
SK2020195496 · aktívneFS
NACE
4332 · Stolárske práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK2211110000006613990016FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 56k € celková hodnota 2026-01-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-10 Zariadenie pre seniorov Zmluva o dielo - výmena okien a dverí 55k €
2014-12-09 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. Zmluva o dielo č. ZOD/58/2014 - Zabezpečenie interiéru z hľadiska protipožiarnej bezpečnosti 29k €
2014-04-24 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. ZOD/13/2014 - Dodávka a montáž okien 26k €
2026-01-08 Mesto Šamorín Dohoda o využívaní a vyučtovaní množstvového zberu za komunálny odpad a drobné stavebné odpady č.3220107026 986 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PECOS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36248711/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36248711/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36248711",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →