SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MOBIL SERVIS spol. s r.o.

  • IČO36247529
  • DIČ2020194297
  • IČ DPHSK2020194297
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Vozokany, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.58mil. €
↗ +35.0% YoY
EBITDA · 2024
519k €
Čistý zisk · 2024
71k €
Aktíva spolu
1.79mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 50k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 149 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 573k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.58 mil. € 519k € 71k € 1.79 mil. € RUZ závierka
2023 1.17 mil. € 424k € -23k € 2.16 mil. € RUZ závierka
2022 1.41 mil. € 454k € 33k € 2.4 mil. € RUZ závierka
2021 1.27 mil. € 248k € -30k € 2.31 mil. € RUZ závierka
2020 1.5 mil. € 439k € 2 090 € 1.6 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.58 M €1.17 M €1.41 M €1.27 M €1.50 M €1.81 M €
EBITDA519 tis. €424 tis. €454 tis. €248 tis. €439 tis. €588 tis. €
EBITDA marža32.9 %36.3 %32.2 %19.5 %29.2 %32.5 %
Čistý zisk71 tis. €-23 tis. €33 tis. €-30 tis. €2 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu1.79 M €2.16 M €2.40 M €2.31 M €1.60 M €1.76 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Takács
Od 2022-05-18
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kamenár
Od 2022-05-18
JT
Konateľ
Ján Takács
Od 2002-01-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Kamenár Konateľ 2002-01-29
Ján Takács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-17 2022-05-17
Peter Kamenár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-17 2022-05-17
Ján Takács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-01-29 2008-09-16
Ján Takács Konateľ 2002-01-29 2008-09-16
Peter Kamenár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-01-29 2008-09-16
Peter Kamenár Konateľ 2002-01-29 2008-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MOBIL SERVIS spol. s r.o.RPO
Sídlo
375
Vznik
2002-01-29 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36247529RPO
DIČ
2020194297FS
IČ DPH
SK2020194297 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vozokany
Krajina
SK
IBAN
SK1009000000005157954841FS
Bankové účty
24 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 50k € celková hodnota 2021-07-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-06-01 Miestna akčná skupina Stará Čierna voda ZMLUVA O POSKYTNUTÍ FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 50k €
2021-07-23 Miestna akčná skupina Stará Čierna voda Dodatok č. 1 k ZMLUVE O POSKYTNUTÍ FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. IROP-CLLD-Q601-511-001-001 0 €
2020-06-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MOBIL SERVIS spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36247529/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36247529/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36247529",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →