SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLS Company, s.r.o.
- IČO36247090
- DIČ2021632107
- IČ DPHSK2021632107
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Skalica, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
446k €
Zisk 93k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
446k €
↗ +5.2% YoY
EBITDA · 2025
209k €
Čistý zisk · 2025
93k €
Aktíva spolu
633k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 446k € | 209k € | 93k € | 633k € | RUZ závierka |
| 2024 | 424k € | 239k € | 128k € | 957k € | RUZ závierka |
| 2023 | 397k € | 246k € | 158k € | 930k € | RUZ závierka |
| 2022 | 364k € | 202k € | 128k € | 483k € | RUZ závierka |
| 2021 | 303k € | 157k € | 92k € | 531k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 446 tis. € | 424 tis. € | 397 tis. € | 364 tis. € | 303 tis. € | 298 tis. € |
| EBITDA | 209 tis. € | 239 tis. € | 246 tis. € | 202 tis. € | 157 tis. € | 143 tis. € |
| EBITDA marža | 46.7 % | 56.3 % | 62.1 % | 55.5 % | 51.8 % | 47.9 % |
| Čistý zisk | 93 tis. € | 128 tis. € | 158 tis. € | 128 tis. € | 92 tis. € | 81 tis. € |
| Aktíva spolu | 633 tis. € | 957 tis. € | 930 tis. € | 483 tis. € | 531 tis. € | 560 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomíra Svobodová
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Svoboda
IĽ
Konateľ
Ing. Ľubomíra Svobodová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Slavomír Svoboda | Konateľ | 2001-12-17 | — |
| Ing. Ľubomíra Svobodová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-23 | 2022-05-17 |
| Ing. Slavomír Svoboda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-23 | 2022-05-17 |
| Ing. Ľubomíra Svobodová | Konateľ | 2001-12-17 | 2017-06-09 |
| Ing. Ľubomíra Svobodová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-17 | 2004-04-22 |
| Ing. Ľubomíra Svobodová | Konateľ | 2001-12-17 | 2004-04-22 |
| Ing. Slavomír Svoboda | Konateľ | 2001-12-17 | 2017-06-09 |
| Ing. Slavomír Svoboda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-17 | 2004-04-22 |
| Ing. Slavomír Svoboda | Konateľ | 2001-12-17 | 2004-04-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLS Company, s.r.o.RPO
Sídlo
Pod hájkom 2476/41
Vznik
2001-12-17 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36247090RPO
DIČ
2021632107FS
IČ DPH
SK2021632107 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Skalica
Krajina
SK
IBAN
SK9709000000000251455237FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLS Company, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36247090/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36247090/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36247090", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →