SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LODENICA, spol. s r.o.

  • IČO36246611
  • DIČ2020192779
  • IČ DPHSK2020192779
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Šintava, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
143k €
↘ -11.6% YoY
EBITDA · 2024
534 €
Čistý zisk · 2024
-18k €
Aktíva spolu
140k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 165 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 59k 117k 178k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 143k € 534 € -18k € 140k € RUZ závierka
2023 161k € 43k € 29k € 258k € RUZ závierka
2022 86k € -9 863 € -26k € 185k € RUZ závierka
2021 59k € 48k € 27k € 190k € RUZ závierka
2020 73k € -670 € -20k € 162k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby143 tis. €161 tis. €86 tis. €59 tis. €73 tis. €110 tis. €
EBITDA534 €43 tis. €-10 tis. €48 tis. €-670 €6 tis. €
EBITDA marža0.4 %26.8 %-11.4 %82.2 %-0.9 %5.3 %
Čistý zisk-18 tis. €29 tis. €-26 tis. €27 tis. €-20 tis. €-10 tis. €
Aktíva spolu140 tis. €258 tis. €185 tis. €190 tis. €162 tis. €123 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ET
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Tvarožková
Od 2022-05-18
HJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Helena Jurčagová
Od 2022-05-18
OJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oľga Jurčagová
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Václav Jurčaga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18
Eva Tvarožková Konateľ 2004-10-27
Eva Tvarožková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-10 2022-05-17
Oľga Jurčagová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-10 2022-05-17
Helena Jurčagová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-11-17 2022-05-17
Václav Jurčaga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-11-17 2022-05-17
Helena Jurčagová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-28 2016-11-16
Václav Jurčaga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-28 2016-11-16
Václav Jurčaga Konateľ 2004-12-02 2004-10-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LODENICA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
441
Vznik
2001-12-17 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36246611RPO
DIČ
2020192779FS
IČ DPH
SK2020192779 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šintava
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000001584377956FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-07-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-26 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva č. 3/1000218825 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2023-05-31 Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2022/2023 0 €
2020-08-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2011-02-12 KRHZ-TT Zmluva o nájme nebytového priestoru 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LODENICA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36246611/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36246611/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36246611",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →