SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 VIA SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze

  • IČO36244406
  • DIČ2021596632
  • IČ DPHSK2021596632
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 10/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.76 mil. € Zisk 97k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.76mil. €
↗ +42.9% YoY
EBITDA · 2025
198k €
Čistý zisk · 2025
97k €
Aktíva spolu
7.03mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
6
Σ 44k €
Kredit
F· 10/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 749k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.76 mil. € 198k € 97k € 7.03 mil. € RUZ závierka
2024 1.23 mil. € 133k € 9 052 € 6.7 mil. € RUZ závierka
2023 858k € 132k € 11k € 6.65 mil. € RUZ závierka
2022 2.06 mil. € 906k € 696k € 6.96 mil. € RUZ závierka
2021 1.32 mil. € 259k € 184k € 6.63 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.76 M €1.23 M €858 tis. €2.06 M €1.32 M €912 tis. €
EBITDA198 tis. €133 tis. €132 tis. €906 tis. €259 tis. €112 tis. €
EBITDA marža11.3 %10.8 %15.3 %43.9 %19.6 %12.3 %
Čistý zisk97 tis. €9 tis. €11 tis. €696 tis. €184 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu7.03 M €6.70 M €6.65 M €6.96 M €6.63 M €6.38 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erwin Haider
Od 2022-09-06
HH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Helmut Haider
Od 2022-09-06
HH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Hubert Haider
Od 2022-09-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Hubert Haider Konateľ 2022-09-06
Ing. Johann Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-06
Ing. Klaus Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-06
Reinhard Haider Konateľ 2022-09-06
Reinhard Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-06
Erwin Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-05
Helmut Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-05
Ing. Johann Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-05
Ing. Klaus Haider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VIA SLOVAKIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Železničiarska 18
Vznik
2001-07-04 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36244406RPO
DIČ
2021596632FS
IČ DPH
SK2021596632 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2783700000002301510695FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 44k € celková hodnota 2025-11-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-10 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 086ZA700064 44k €
2025-01-07 Turčianska vodárenská spoločnosť, a.s. Nájomná zmluva č. E-33/2024 o nájme pozemku 97 €
2025-11-14 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 4305/25 0 €
2025-02-18 Obec Valča, č. 375, 038 35 Valča Dodatok č. 7 ku Zmluve o nájme nebytových priestorov 0 €
2024-03-20 Obec Valča, č. 375, 038 35 Valča Dodatok č.6 ku Zmluve o nájme nebytových prietorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VIA SLOVAKIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2024-10-14
Krajský súd v Bratislave, v senáte zloženom z predsedníčky senátu JUDr. Paulíny Pacherovej a členov JUDr. Borisa Tótha a JUDr. Renáty Šiškovej, v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Stavoinvest - SK, s.r.o., so sídlom Krasňany 342, 013 03 Varín, IČO: 36 417 891, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: VIA SLOVAKIA, spol. s r.o., so sídlom Mateja Bela 8, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 244 406, o nároku na trovy odvolacieho konania, pomerom hlasov 3:0, takto
bankruptcy
2018-11-20
Krajský súd v Bratislave v senáte zloženom z predsedu senátu JUDr. Eugena Palášthyho a členiek senátu JUDr. Lýdie Noskovičovej a JUDr. Moniky Školníkovej, v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Stavoinvest - SK, s.r.o., so sídlom Krasňany 342, 013 03 Varín, IČO: 36 417 891, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: VIA SLOVAKIA, spol. s r.o., so sídlom Mateja Bela 8, 811 06 Bratislava, IČO: 36 244 406, na odvolanie navrhovateľa - veriteľa proti uzneseniu Okresného súdu Bratislava I zo
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36244406/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36244406/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36244406",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →