SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Nádej, s.r.o.

  • IČO36243949
  • DIČ2020188467
  • IČ DPHSK2020188467
  • NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Cerová, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.48 mil. € Zisk 25k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.48mil. €
↘ -2.8% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
214k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 262 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 553k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.48 mil. € 42k € 25k € 214k € RUZ závierka
2024 1.52 mil. € 33k € 18k € 200k € RUZ závierka
2023 1.41 mil. € 21k € 8 497 € 210k € RUZ závierka
2022 1.24 mil. € 19k € 7 135 € 155k € RUZ závierka
2021 1.19 mil. € 41k € 29k € 145k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.48 M €1.52 M €1.41 M €1.24 M €1.19 M €1.19 M €
EBITDA42 tis. €33 tis. €21 tis. €19 tis. €41 tis. €53 tis. €
EBITDA marža2.8 %2.1 %1.5 %1.5 %3.4 %4.5 %
Čistý zisk25 tis. €18 tis. €8 tis. €7 tis. €29 tis. €39 tis. €
Aktíva spolu214 tis. €200 tis. €210 tis. €155 tis. €145 tis. €139 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Obúlaný
Od 2022-03-30
ZP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Pípová
Od 2022-03-30
MO
Konateľ
Michal Obúlaný
Od 2009-03-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Obúlaný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-11 2022-03-29
Michal Obúlaný Konateľ 2019-10-11 2022-03-29
Michal Obulaný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-10 2019-10-10
Vladimír Obulaný Konateľ 2009-03-10 2009-02-23
Zuzana Pípová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-10 2022-03-29
Michal Obulaný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-11 2009-03-09
Michal Obulaný Konateľ 2001-06-11 2019-10-10
Vladimír Obulaný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-11 2009-03-09
Vladimír Obulaný Konateľ 2001-06-11 2009-03-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Nádej, s.r.o.RPO
Sídlo
208
Vznik
2001-06-11 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36243949RPO
DIČ
2020188467FS
IČ DPH
SK2020188467 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Cerová
Krajina
SK
IBAN
SK3209000000000254134383FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-10-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica DOHODA č.19/07/051/18 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy v rámci NP Absolventská prax štartuje zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Nádej, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36243949/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36243949/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36243949",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →