SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PNEUMOTO, spol. s r.o.
- IČO36243311
- DIČ2020171351
- IČ DPHSK2020171351
- NACE4782 · Maloob.v stánk.s textil.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bašovce, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s textil., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
650k €
↘ -33.7% YoY
EBITDA · 2025
67k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
974k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
364 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 650k € | 67k € | 18k € | 974k € | RUZ závierka |
| 2024 | 981k € | 71k € | -1 359 € | 825k € | RUZ závierka |
| 2023 | 934k € | 87k € | 12k € | 820k € | RUZ závierka |
| 2022 | 861k € | 72k € | 1 999 € | 818k € | RUZ závierka |
| 2021 | 944k € | 65k € | 8 877 € | 766k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 650 tis. € | 981 tis. € | 934 tis. € | 861 tis. € | 944 tis. € | 696 tis. € |
| EBITDA | 67 tis. € | 71 tis. € | 87 tis. € | 72 tis. € | 65 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 10.3 % | 7.2 % | 9.3 % | 8.4 % | 6.9 % | 9.7 % |
| Čistý zisk | 18 tis. € | -1 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 974 tis. € | 825 tis. € | 820 tis. € | 818 tis. € | 766 tis. € | 778 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Černok
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Černok
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Černok
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Juraj Černok | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-21 | 2022-05-17 |
| Ing. Juraj Černok | Konateľ | 2001-02-21 | 2003-02-20 |
| Ing. Juraj Černok | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-02-21 | 2003-02-20 |
| Miloš Černok | Konateľ | 2001-02-21 | 2003-02-20 |
| Miloš Černok | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-02-21 | 2003-02-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PNEUMOTO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
146
Vznik
2001-02-21 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36243311RPO
DIČ
2020171351FS
IČ DPH
SK2020171351 · aktívneFS
NACE
4782 · Maloob.v stánk.s textil.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Bašovce
Krajina
SK
IBAN
CZ3203000000000269255022FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-01-12 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2020-05-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda číslo: 20/10/54E/1114 o poskytnutí finančného príspevku rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
| 2014-10-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania ZUoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PNEUMOTO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36243311/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36243311/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36243311", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →